Re:пост

joomla

В Южному розпочинається збір підписів на підтримку будівництва притулку для тварин

koti_15.jpg — 45.55 Kб

Акція на підтримку будівництва притулку для тварин відбудеться в Южному 16 листопада. Представники Спілки захисту тварин спільно з активістами розпочинають збір підписів під зверненням до представників місцевих органів влади. Відбудеться акція на проспекті Леніна. Поставити свій підпис під зверненням зможуть всі охочі.

Початок акції запланований на 11-ту і триватиме три години. За цей час активісти планують не лише збирати підписи, але й роздавати спеціальні інформаційні візитки. Поштовхом для організації такої акції стали подій останніх кількох місяців. Нагадуємо, в Южному невідомі масово труять дворових тварин. Собак з симптомами отруєння захисники тварин знаходять по сьогодні. 

Нажаль, правоохоронці і досі не встановили причетних до цього злочину. Представники місцевих органів влади на ситуацію з отруєннями публічно не реагують. На адресу активістів Спілки захисту тварин з боку влади звучать лише звинувачення. Це і стало причиною для об’єднання кількох громадських організацій для подолання цієї проблеми в місті. 

Ініціатори акції ПРОТИ того аби на вулицях міста були безпритульні тварини. Активісти ЗА:

-         гуманне ставлення до тварин

-         зменшення кількості безпритульних тварин у дворах

-         будівництво притулку для тварин. 

Якщо ви підтримуєте ці тези, приходьте 16 листопада, у період з 11 до 14 години, і поставте свій підпис під зверненням. З текстом звернення ви попередньо можете ознайомитися на нашому сайті.

koti_16.jpg — 93.22 Kб

koti_17.jpg — 61.21 Kб

 

 
 
Яндекс.Метрика