Re:пост

joomla

В Одесі покажуть «Портрет солдата» очима журналістки

unnamed 2.jpg — 87.80 Kб

В Одесі 17 вересня о 17:00 в музеї сучасного мистецтва Одеси (вул. Белінського, 5) відбудеться відкриття виставки фоторобіт журналістки та фотографа Віки Ясинської «Портрет солдата». Фотографії носять напівдокументальний характер: портрети поєднані з цитатами воїнів, у яких відображені їхні думки, мотиви, переживання та військовий досвід.

«Портрет солдата» — фотографії чоловіків, котрі добровольцями або за призовом брали участь у військових діях на сході нашої країни. Протягом останнього року автор записувала історії війни з вуст її учасників. На виставці представлено портрети лише деяких захисників нашої країни. Це спроба познайомити суспільство з людьми, які не залишилися байдужими до подій на сході і ризикували своїм життям, керуючись власними переконаннями.

unnamed.jpg — 80.97 Kб

Після презентації у столиці в березні цього року, виставка мандрує найбільшими містами України, а також рідними містечками та селами бійців – героїв виставки.
У Одесі експозиція триватиме з 18 вересня по 1 жовтня.

У відкритті візьмуть участь:
- Віка Ясинська, автор фотовиставки «Портрет солдата»;
- Олена Мась, куратор проекту, представник ГО «ВГО Побратими»;
- Тетяна Джафарова, куратор проекту, представник МБФ «Мистецький тил».

unnamed 1.jpg — 57.59 Kб

Організатори заходу ГО «ВГО Побратими» та МБФ «Мистецький тил». Партнери заходу: Український кризовий медіа-центр, інтернет-портал Цензор.НЕТ, Театр-студія імпровізації «Чорний Квадрат», студія друку «Діагональ», Національний військово-історичний музей України.

 
 
Яндекс.Метрика