Re:пост

joomla

Сезон торгівлі та активного відпочинку на проспекті Леніна відкрито?

torgovlya_na_pr.jpg — 35.03 Kб

Сезон торгівлі на головному проспекті міста відкрив ярмарок. Продаж непродовольчих товарів тривав з 23 по 27 квітня. Дозвіл організатори ярмарку отримали у міськвиконкомі.

Торгівля на проспекті Леніна має проходити напередодні свят. Ярмарок, що відбувся у квітні, був присвячений Великодню. Згідно з розпорядженням міського голови, такі заходи мають забезпечити «вільну конкуренцію, стабілізацію цінової політики, наданню додаткових зручностей у придбанні товарів за зниженими цінами».

Роботу на проспекті розпочали і батутчики. Літній майданчик для дітей почав працювати з 1 травня. Дозвіл підприємці отримали на 12 днів. Де і на яких умовах працюватимуть далі, представники сезонного бізнесу не знають. За словами підприємців, у виконкомі їм повідомили, що після 12 травня подовжувати дозвіл на роботу на проспекті не будуть.

Також підприємці зізнаються, що не обійшлося без проблем і під час отримання дозволу на період дванадцяти днів. Так, 9 травня торгувати повітряними кульками їм дозволили лише з 15 години. «Ми щороку могли продавати кульки тоді, коли на площі збиралися люди на святкування Дня Перемоги – розповідають Re:пост підприємці – Зараз же нам дозволили лише з п’ятнадцятої години, тоді коли наш товар вже не буде затребуваним».

Де працюватимуть батути після 12 травня? - з таким питанням Re:пост звернувся до управління архітектури.  Там повідомили, що літній майданчик з проспекту планується перенести в парк Приморський. Але станеться це не раніше 1 червня. До цього часу підприємці мають зібрати пакет дозвільних документів – перелік вони вже отримали на руки. Зараз же у парку ще тривають роботи з благоустрою території. 

 
 
Яндекс.Метрика