Re:пост

joomla

Южненці здатні на дивовижні речі. Оцінили відвідувачі виставки-ярмароку до Великодня.

6 травня, під час святкування  Великодня  на ганку ПК «Дружба», працювала невеличка ярмарка южненських майстрів та мисткинь. Рукодільні вироби можна було придбати або просто подивитися.

Ольга Скоп разом із своєю донею-помічницею виготовляє подарункові сюрпризи із цукерок.

 

 

Це третя її виставка у творчому житті. Для цього приготувала декілька робіт. Зізнається, що покупців тут практично немає, такі вироби замовляють здебільшого до якось свята, привітання. І під таким палючим солнецем  цукерки, звісно, вмить перетворюються на гарячий шоколад. Тож, зацікавленим відвідувачам пропонують переглянути фото та просто дізнатися про те, що друзів та близьких можна привітати досить оригінально.

Фото: Всередені квіточки загорнуті цукерки

Наталя та Антоніна Фролови займаються майже чаклунством. З мідного дроту, бісеру, каміння, гіпсу та фарби вони створюють дивовижні дерева. Шість років тому Антоніні (тоді їй було 8) тато подарував набір для майстрування. Вона з мамою знайшла нещодавно ту маленьку недороблену роботу. З цього і почалося захплення бісероплетінням. Це перша виставка мами із донькою, але творчих наробків вже багато.

Привертає увагу практично всіх відвідувачів величезна сяюча берізка. Над нею мисткині працювали 2 місяця. Коштує така робота 500 гривень. Багатьох така ціна лякає, але не тих, хто рзуміє скільки труда та любові покладено в блискуче деревце.

Міцний дуб ще пахне лаком і фарбою. Його тільки вчора доробили. Стовбур – це величезна кількість товстих мідних дротів, переплетених, заліплених гіпсом та пофарбованих так, що ледь від справжнього відрізниш.

Фото: Антоніна Фролова, авторка робіт, 14 років
Наталя Пташинська робить власноруч м’які іграшки. В них докладає душу, том вони виходять такі добрі і дуже м’якенькі. Сьогодні в неї справи йдуть добре: люди цікавляться і купляють, особливо маленькі вироби.

Наталя часто буває на виставках ляльок. Каже, що то тільки в Южному можна безплатно взяти участь у такій ярмарці. В інших місцях – це великі гроші, особливо на Одеському Морвокзалі. Улюблена робота самої авторки – це повар.

Всі майстрині зацікавлені у розповсюдженні інформації про себе, тому мають сторінки у соціальних мережах. Їх там можна знайти та замовити собі щось цікавеньке.

Виставка поєднала досить різні види мистецтва. Серед яких було представлено і такий вид, як фотомистецтво, при чому на різних побутових речах. Автор робіт - Сергій Антіпов.


Поза об’єктивом залишилося ще багато не менш цікавих творчих історій южненців. Всі вони потребують підтримки та уваги від своїх земляків. Тож про власну історію або захоплення Ви зможете завжди розповісти на сторінках наших груп в соціальних мережах: Вконтакті та у Фейсбуці.

 
 
Яндекс.Метрика