Re:пост

joomla

Проводи в Южному пройшли без пробок на дорогах, здивувала велика кількість циган на кладовищі.

cvintar_1.jpg — 45.09 Kб

12 травня, на Южненське кладовище пом’янути своїх рідних прийшли близько 20 тисяч людей. Для жителів Южного були організовані автобуси. Курсували вони кожні 15 хвилин з 10 до 16 години. Діставалися цвинтаря і приватним транспортом.

Більше тисячі транспортних засобів прибувало до Южненського кладовища протягом дня. Паркувалися водії як біля центральних воріт, так і вздовж забору. Не дивлячись на велику кількість прибуваючого транспорту, проблем з заторами цього року не виникало – відзначив директор КП «Ритуальні послуги» Юрій Шептицький. «Приємно здивувала самоорганізація людей – зауважив Юрій Шептицький – Усе сміття відвідувачі відносили у спеціально відведені для цього місця. По території сміття ніхто не розкидав». На Южненському кладовищі 3 638 поховань.

Здивувало присутність на цвинтарі великої кількості циганів. Вони збирали продукти, що, по традиції, залишають родичі на могилах. За неофіційною інформацією, цигани прибули з навколишніх сіл. Порушень правопорядку на цвинтарі зафіксовано не було. Контроль за громадським порядком здійснювали працівники Южненського відділу міліції.

cvintar_4.jpg — 83.22 Kб

 
 
Яндекс.Метрика