Re:пост

joomla

Шкільна практика 2013. Як її проходять наші діти

ulZiyGgPUJY.jpg — 43.04 KбКінець навчального року у школах відкриває новий етап оздоровчо-виховних заходів - "учбова практика". На шкільних зібраннях батькам була запропанована система, за якою їхні діти будуть відвідувати школи. Практика триватиме до 13 червня. Запропановано дворазове харчування. Платити за перебування школяра у навчальному закладі, під час літньої практики, не потрібно, говорять в управлінні освіти.

Проте шкільні сніданки та обіди коштуватимуть батькам 199,92 грн., за два тижні перебування на учбовій практиці. Ця сума складається з 5,50 грн. за сніданок  та 8,78грн. за обід. Безкоштовно харчуються діти пільгових категорій. За неофіційною інформацією більшість батьків школярів відмовилися платити гроші за харчування дітей. Проте шкільні їдальні  працюють у звичайному режимі.

Оминути літню практику без довідки зі спортивної секції або іншого документу про необхідність буди відсутнім у цей час, неможливо. Згідно офіціальної постанови, за проходження предметів, які діти вивчають під час практики, має бути оцінювання. Якщо дитина не має оцінки, вона не переводиться у наступний клас. Відпрацювати пропущені заняття учбової шкільної практики доведеться у серпні місяці, перед початком навчального року.

Як  проходитиме практика у школах молодших та старших класах, вирішує педагогічний колектив та керівництво навчального закладу. Южненські освітяни по-різному підійшли до організації учбово-оздоровчого процесу дітей.

Старшокласників займають повторенням шкільного матеріалу на уроках, молодші класи відвідують екскурсії та проводять час у більш ігровій формі. Наприклад, у школі ім.. В.Чорновола майже кожного дня проходять майстер-класи київських, одеських майстрів прикладної народної творчості. Старшокласники школи відвідали склозавод, нафтотермінал, планується поїздка до візірської ферми.

Офіційну інформацію щодо термінів та правил завершення навчального процесу в шкільних державних закладах, можна отримати на сайті Міністерства освіти і науки України

 
 
Яндекс.Метрика