Re:пост

joomla

Кована яблуня «повернулася» на нове місце в оновленому вигляді.

yablunya_1.jpg — 55.70 Kб

Композиція «Яблуня» повернулася до скверу кованих фігур напередодні Дня Конституції України. Її розмістили напроти «Підкови щастя». Зараз на яблуні більше листя, а на маківці дерева звив гніздо "птах щастя". Змінився і колір композиції.

 Ковану яблуню на реставрацію забрали більше ніж півроку тому. Ковалі відновили більше ста листків і додали нових елементів. Щоправда яблук цього разу додали лише два – одне з написом «Київ», друге – «Калуш». Ковалі також, заради безпеки, загнули гілля.

На День Конституції, 28 червня, сквер кованих фігур буде доповнений ще однією композицією. «Приїдуть мої друзі з Бродів, зі Львова, з Миколаєва – розповідає южненський коваль Віталій Квак – Взагалі на фестиваль "Україна,йой!"запросили ковалів з різних міст України. Мають приїхати на коваль-фест і журналісти професійного журналу «Ковальська майстерня». Ми презентуємо нову ковану композиція, яка буде присвячена людям мистецтва».

Нова композиція матиме вигляд афішної тумби. На ній будуть розміщенні різні елементи, що мають відношення до багатьох видів мистецтва. «Ідея полягає в тому, щоб підкреслити, що в місті є багато дітей та дорослих, які мають відношення до мистецтва – розповів «Re:пост» Петро Кутинець – Я сподіваюсь, що ця композиція буде символом всіх людей мистецтва. А також моральна підтримка для них у тому, що свій життєвий вибір вони зробили правильний. А щодо назви «Мистецтво» - це умовно. Я розраховую, що у цієї композиції з’явиться народне ім’я».

Урочисте відкриття нової скульптурної композиції відбудеться після 18 години 28 червня. Вона буде розташована в одному з півкіл у сквері. Під нову фігуру працівники заготовили спеціальний каркас.

Крім того, на честь Дня Конституції України, заплановано ще низку заходів. На площі, біля ПК «Дружба» буде створений «Живий тризуб». Для участі у цьому заході запрошуються всі, хто на святкування прийде у вишиванці. Відтворення тризуба буде зафіксовано на фото, тому кожен учасник зможе отримати фотографію на згадку у цифровому форматі.

Продовжиться свято на ганку плацу виступом молодих виконавців з Одеси та Южного. Завершиться святкування приблизно о 22 годині привітанням міського голови Володимира Новацького.

 
 
Яндекс.Метрика