Re:пост

joomla

Юні пожежники з Южного беруть учать у міжнародних змаганнях в Австрії.

yani_pogegni_1.jpg — 41.13 Kб

В Австрії 18 липня відкрився міжнародний табір юних пожежників. На змагання з пожежно-прикладного спорту з’їхалися команди з 5 країн. Табір зі 150 учасниками розмістився в наметовому містечку Мускирхен. Україну в цих змаганнях, вже три роки поспіль, представляє Южне.

18 липня відбулося відкриття змагань. Для юних пожежних в місті відбулася низка заходів. Учасники пройшли урочистою ходою через місто, біля якого відбуваються змагання. Спортсменів зустрів бургамістир. Він вислов радість такій кількості гостей у місті і подякував організаторам. Про те, як місто підготувалося до прийому гостей з різних країн, йдеться на офіційному сайті  Мускирхен. Але приїхали спортсмени в Австрію заради змагань.

Змагання з пожежно-прикладного спорту в Європі відбуваються вже майже двадцять років поспіль. Вперше спортсмени з Южного взяли в них участь у 2010 році і відразу змогли завоювати третє місце. Минулого року закріпити свій успіх южненцям не вдалося. Яких результатів южненська команда досягне цього разу «Re:пост» дізнається тоді, коли юні пожежники повернуться додому.

Фото: офіційний сайт Mooskirchner

 
 
Яндекс.Метрика