Re:пост

joomla

Ігоря Кондратюка здивували "Два дубки" в Южному та погана дорога з Одеси. Своїми враженнями та деякими секретами "Х-фактору" ведучий поділився з "Rе:пост".

Ігор Кондратюк приїхав до міста Южного вперше. Порт "Южний" запросив його команду для зйомок "Караоке на майдані" на честь 35-річчя підприємства. Ігор Васильович хоча і не був в нашому місті, але працював разом із южненцями,  розказав він "Rе:пост".

Після запису програм "Караоке на майдані", ведучий дав пресі інтерв'ю, в якому поділився своїми враженнями від міста, южненських талантів, а також розкрив деяки таємниці шоу "Х-фактор". Ігор Кондратюк приїхав в Южне в день зйомок і відразу ж після них відправився назад до Києва. Не зважаючи на погане самопочуття через застуду, Ігор провів програму на вищому рівні. Це принцип його роботи - зробити так, щоб людям сподобалося. Детальніше далі.

 ПРО МІСТО ЮЖНЕ.

- Нам місто сподобалося. Ми знімаємо по дві передачі. І дуже часто буває, що на першій передачі нереальна кількість людей, а на другій вже менше – побачили, познімалися і пішли.  У нас на двох передачах в Южному була майже однакова кількість людей і мені це сподобалося. Люди, очевидно, люблять «Караоке на майдані» і мені все сподобалося, с точки зору «Караоке на майдані». Звичайно, спасибі порту «Южний» за те, що запросили. У нас вже були такі якісь сигнали з Южного, але якось не зросталося. Моя команда приїхала сюди напередодні ввечері, і вони сказали, що їм сподобалося як у вас тут чисто  і як класно їм готують в профілакторії, де вони живуть. Тобто, в нас лише позитивні емоції. Єдине, що можна сказати, це вже традиційно для України – в’їзд з Одеси до Миколаїва могли б зробити кращим. Я так розумію, що Україні важливо як можна доїхати до Южного , так що могли б «розкошелитися» і зробити класну дорогу, сподіваюся, що це колись буде.

- Ми знімаємо по дві передачі, тому що так нам диктує економіка. Щоб ми зняли одну передачу в одному місті, треба щоб замовник заплатив дуже багато, та й навіщо, якщо можна зняти дві передачі з того ж самого міста.

ПРО ЮЖНЕНСЬКИХ УЧАСНИКІВ

- Деяких з учасників я знаю. Стояв дует дівчат, які будуть в цьому сезоні, в четвертому, на кастингу «Х-фактору», дійдуть дуже далеко, до п’ятдесятки, дальше вони злетять. Це Лєна і Саша. Було приємно їх побачити.  Потім ще дівчина, яка перемогла в другій передачі, сказала, що в 2005 році  брала участь в «Караоке на майдані». Пройшло 8 років, я її, чесно кажучи, не пам’ятаю, хоча мені здалося, що десь я її бачив.

ЮЖНИЙ ЗДИВУВАВ КОНДРАТЮКА "ДВОМА ДУБКАМИ"

- «Караоке на майдані» йде п’ятнадцятий рік. Змінилося три президенти за цей час. Ми народилися при Кучмі, і вже "Кучма-Ющенко-Янукович", а ми співаємо і співаємо. Люди стали інакше одягатися, інакше виглядати – краще. Репертуари, звичайно, змінюються, хоча сьогодні мене здивував Южний тим, що в обох передачах співали пісню «Два дубки», це пісня, яка співалася в першій передачі «Караоке на майдані», п’ятнадцять років тому.  На 70 відсотків репертуар змінився, але на 30 відсотків він залишився тим, яким був 15 років тому, тому що це шлягери.  Все залежить від міста, але репертуар залишається той же самий в «Караоке на майдані» на 30-40 відсотків.  Що ще змінилося? Я став не молодший, хоча  задоволення отримую кожного разу таке ж саме, як 15 років тому.  Зараз набагато легше, тому що всі знають, що таке «Караоке на майдані» і всім зрозуміло що робити – де кричати, де аплодувати, де співати, де кидати гроші, не потрібно пояснювати правила.

"ЧЕРВОНІЙ РУТІ" - НІ!

- Рекордсменка за кількістю виконаних пісень в программі – Ані Лорак. Ще я дуже часто забороняю співати пісню «Червона рута». Тому що я зрозумів в один період, що наша передача може бути перейменована в передачу «Співаємо «Червону руту» на майдані». Скрізь, де ми не поїхали, чи в Україні, чи закордоном цю пісню співають на «ура» і завжди.

ЯК ВІДІБРАТИ УЧАСНИКА ДЛЯ ПРОГРАМИ?

- Вибираю людей по такому принципу, по якому вибирав би кожен, хто вів би «Караоке на майдані» - подобається чи не подобається вокально і візуально, чи цікава людина. От я цього разу вибрав жіночку Ларису, яка мені здалася цікавою, тому що вона там по ходу придумала якісь слова про мене і мені здалося, що вона якась така неординарна особистість. Це моя суб’єктивна історія про те, хто мені подобається, хто ні. Іноді вгадую, іноді ні. Наприклад, дівчина яка в першій передачі співала з Кременчуга, мені здалося що вона співає краще… «Караоке» це допускає. Це гра, як в футболі, одні можуть грати краще, інші – гірше, все одно хтось переможе.

"ПАМ'ЯТАЮ ЮЖНИЙ ПО БРЕЙН-РИНГУ"

- Років десять, чи п’ятнадцять тому були 2 команди з міста Южного  (дитяча і доросла), які грали в брейн-ринг в Москві. Капітаном в них був Олександр Клейн в одній із команд. Клейн вже давно виїхав, по-моєму, в Австралію. Він сам одесит, але в нього команда була при Южному, тому що спонсором був ОПЗ і тому вона називалась «Южний». Вона непогано грала. Там грали сильні гравці: з Южного пару  чоловік, а в основному там були легіонери з Одеси. Тому що в Одесі дуже сильна історія із  знавцями, була принаймні. Це я пам’ятаю хорошо. Я був редактором брейн-рингу свого часу і з ними працював.

Видео користувача video.yandex.ua Ily-alexandrov2009

КРИВОШАПКО І БОРИСЮК ТАКОЖ В ЮЖНОМУ

- Ми з ними у відносинах приязних, я би сказав. Це навіть не можна назвати приятельськими чи дружніми, в тому сенсі, що вони нас знають, ми знаємо їх і коли пересікаємося, ми можемо довго говорити про «Х-фактор», але ніякої творчої і організаційної підтримки я нікому не роблю, тому що по суті не пересікаємося. Я більш спілкуюся із своїми підопічними. Борисюк і Кривошапко вони були в інших категоріях, іноді спілкуюся з Машею Рак, іноді спілкуюся з Кензовим. Я знаю, що Ірою Борисюк  почав займатися продюсерський центр СТБ в цьому році.

(Якраз на цьому питанні в холі готелю з'явилася Ірина Борисюк. Ігор до цього не знав, що вона в цей день також в Южному. Вони дружньо обнялися, перекинулися жартами та Ірина  залишила слід від помади на Ігоревій щоці. А потім побігла готуватися до виступу)

ЩОДО ЮЖНОГО В "Х-ФАКТОРІ 3"

- Жанна Перегон для мене була не дуже сильна співачка, хоча вона цікава. В ній щось є таке від артистки, вона цікава в цьому сенсі. Але вона не є сильною вокалісткою. Власно кажучи, глядач це зрозумів і за неї  не голосував. А сценічно і артистично в неї є якась «чортинка» така цікава.

ЗМІНИ В ПРОЕКТІ "Х-ФАКТОР" ЧЕТВЕРТОГО СЕЗОНУ

- В мене запис в Будинку судді 31 липня і 1 серпня. І в цьому сезоні ми вперше не знаємо, що в нас за категорії. Нам сказали, що про свої категорії ми дізнаємося в Будинку. Тобто, я прийду в свій Будинок і там дізнаюсь, що в мене за категорія. Мені дуже подобається в цьому сезоні категорія «Дівчата». В принципі, в цьому сезоні і «Гурти» дуже класні, є непогані хлопці. І ще буде одна новинка – змінилася категорія. В нас є в цьому сезоні категорія «до 18 років», далі йдуть «Дівчата від 18», «Хлопці від 18» і категорія «Гурти».  Категорії  «Старші за 25» вже не буде. В «Х-факторі» американському так само. Я би хотів, щоб мені дісталася категорія «Дівчата».

ОЧІКУВАННЯ

Я в телебаченні вже майже 30 років. Я чекаю від нових сезонів  проектів і від кожної передачі «Караоке на майдані»  лише одного – я хочу, щоб те, що ми знімаємо реально сподобалося людям. Нехай не 100 відсоткам глядачів України, тому що це нереально. Але я не хотів би, щоб люди, дивлячись наші передачі думали «десь це ми вже бачили» і «нащо вони там сидять і щось роблять» - цього не хочу. Хочу любові до передач, у яких беру участь. Інакше, навіщо тоді я там беру участь.

 
 
Яндекс.Метрика