Re:пост

joomla

Невідомі вкрали кілька кованих елементів з нової скульптури у сквері.

skulptura_1.jpg — 26.81 Kб

Нова кована скульптура, з умовною назвою «Афішна тумба», не простояла і місяця, як з неї вкрали інструменти та маски. Стався злочин ймовірно в ніч на 30 липня. Невідомі виломили і забрали ковану скрипку з рукою, дві театральні маски та стійку для нот, яка стояла перед композицією. Нагадуємо, нова скульптура урочисто була відкрита на честь Дня Конституції, 28 червня.

Факт вандалізму дуже розчарував куратора проекту «Сквер кованих скульптур» Петра Кутинця. Саме за його ініціативи три роки тому в Южному був заснований парк. Петро Іванович зізнався «Re:пост», що тревога відносно збереження скульптур у нього була з самого початку. Адже у сквері немає системи безпеки.

 

-  Матеріальні збитки ще не порахували. Елементи, які вкрали, нам подарували ковалі під час проведення «Коваль-фесту», - розповів «Re:пост» Петро Кутинець – Ми поки що не знаємо у скільки ковалям обійшлося виробництво крадених предметів. Але відомо, що одну скрипку майстер виготовляв сім днів.

До Южненського відділу міліції звернувся міський голова. Володимир Новацький написав заяву про завдану шкоду. «Сквер кованих скульптур» знаходиться у власності міста.

-   Ця крадіжка буде під особливим контролем, – розповів міський голова Володимир Новацький – З наступного тижня почнемо працювати, щоб в сквері були встановленні відеокамери. Можливо змінемо схему розташування відеоспостереження  в місті і виведемо цю ділянку на пульт до чергового міліції.

Поки буде вирішуватися питання безпеки, решта композиції зберігатиметься у ПК «Дружба». Таке рішення прийняв Петро Кутинець, аби зберегти хоч частину предметів. Вдень, 30 липня, композицію демонтували і від скульптури залишилися лише основа і парасоля.

 
 
Яндекс.Метрика