Re:пост

joomla

167 портовиків отримали почесне звання «Ветеран порту».

port_veterani_1.jpg — 38.39 Kб

Спільним рішенням адміністрації та профспілкового комітету ДП «МТП «Южний» 167 портовикам присвоєно почесне звання «Ветеран порту».

2-го серпня в рамках святкових заходів з нагоди Дня флоту України та 35-річчя порту Южний відбулися урочисті збори в актовій залі управління порту. Директор порту Олександр Лагоша тепло привітав трудовий колектив та вручив новоявленим ветеранам посвідчення. На честь цієї події був невеличкій концерт власними силами, квіти, привітання, побажання.

Статус ветерана порту надає працівнику певні пільги: одноразову грошову винагороду, додаткову щорічну оплачувану відпустку тривалістю п’ять календарних днів, першочергове забезпечення путівками до санаторно-курортних закладів та ін. Звичайно, достойна оплата праці, умови роботи, великі соціальні програми не виникли у порту самі по собі. Підґрунтя цьому – стабільність і злагодженість роботи дружнього колективу портовиків, ефективна економічна політика менеджменту підприємства і традиційна турбота про людей.

Довідка

Вперше звання «Ветеран порту» було введено в 1993 році, до дня святкування 15-річчя порту,  присвоювалось за 15 років сумлінної праці, у той період почесного звання були удостоєні 42 портовика. З 2005 року спільним рішенням адміністрації та профкому звання ветерана присвоюється за 20 років бездоганної праці в порту.

Надія Климович, редактор газети "Портовик"

 
 
Яндекс.Метрика