Re:пост

joomla

Багато чули про «Re:пост»? Дізнайтесь більше.

zayavka_2.jpg — 33.31 Kб

Шановні наші читачі! Сьогодні, 19 серпня, Інтернет - виданню  «Re:пост» виповнилося рівно півроку з моменту виходу у світову мережу. Ми дуже раді, що ви разом з нами пройшли непростий шлях становлення. І у свій невеличкий ювілей ми  оголошуємо про публічний збір питань, які стосуються нашого проекту.

Поки ми працюємо, нашу роботу обговорюють. Через те ми дізнаємося багато цікавого про себе, наші, ніби-то, доходи та уподобання. Появу нового інформаційного ресурсу жваво обговорювали на різних Інтернет-площадках міста. Для того аби надати точну інформацію про діяльність сайту «Re:пост»  відсьогодні ми починаємо приймати ваші запитання.

Пропонуємо покласти кінець чуткам та відповісти на всі ваші прямі, «незручні» та провокаційні питання.

Надсилайте питання у групу «Re:пост» в соціальних мережах «ВКонтакті» та «Фейсбук», а також на електрону адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , або залишайте в коментарях до цієї статті. На сторінках Інтернет - видання  «Re:пост»  ми надамо відповідь на всі ваші запитання. А отже, всі зацікавлені зможуть дізнатися «Хто стоїть за сайтом «Re:пост»?», «Звідки фінансування?» та іншу інформацію, яка турбує жителів міста, читачів та просто небайдужих.

Питання збираємо до кінця серпня. На початку вересня всі ваші запити будуть оброблені, згруповані та прокоментовані.

 
 
Яндекс.Метрика