Re:пост

joomla

Нові групи дитячого садку з'являться у школі ім. В.Чорновола.

IMG_4310.jpg — 31.92 KбРемонтні роботи тривають у приміщенні молодшої школи №4. У другій половині літа розпочався глобальний ремонт правого крила, де розташовані групи дитячого садочку №4. Групи переносяться в один блок і будуть відокремлені від школи. Чотири групи мають повністю перетворитися до 13 вересня.

Питання з відкриттям нових груп для дитячого садочку №4, постало на початку 2013 року. В Южному не вистачає дитсадків, тому щоб відкрити додаткові групи, влада звернулася до адміністрації 4-ї школи. Жвава дискусія розгорнулася на цю тему. Планувалося на базі молодшої школи відкрити 5 нових груп. Керівництво школи було проти цього.  Тарас Прокопечко директор школи, розповідає "Re:пост": «Ми були проти того, щоб така кількість груп відкривалась, тому що це перекривало кисень до приходу в школу першокласників».

Проте проблему все рівно довелось вирішувати, компроміс було знайдено: «Ми пішли на такій компроміс - відкривається одна нова група, і ми на даний час набираємо два перших класи. Але оскільки в місті є така проблема з відсутністю дитячих садочків, і місто не бачить іншого виходу, то по суті ми робимо хорошу справу для всіх». Зараз у школі ідуть ремонтні роботи у 4-х групах дитячого закладу.

Одна з яких відкривається у тих приміщеннях, в яких раніше перебувала бухгалтерія відділу освіти. Та інші три групи будуть повністю відновлені, там робиться капремонт: каналізація, світло, теплі підлоги, а також повний ремонт даху. Коштуватиме така робота 1 млн. гривень, з яких 80 тисяч виділені на придбання меблів для нової групи.

Головним замовником ремонтних робіт є УКБ Южного. Ремонт виконує одеська фірма, яка виграла тендер. За умовою тендеру фірма виконує роботи за свої кошти, южненський бюджет розрахується за виконані роботи з часом, розповів "Re:пост" начальник УКБ Юрій Мартинюк.

Аби повністю підготувати школу до першого вересня колектив 4-ї школи вийшов 23 серпня на невеличкий суботник. 2 вересня 50 новачків-першокласників прийдуть у чисті, підготовлені класи та оновлену територію біля школи. А садкіівська малеча зможе зайти у нові приміщення 13 вересня.

 
 
Яндекс.Метрика