Re:пост

joomla

Слідом за грошима місцевих рад в державі блокуються виплати за лікарняні?

socstrax_1.jpg — 27.08 Kб

До редакції «Rе:пост» надійшла інформація про те, що в Южному працівники підприємств не отримують лікарняні. Це стосується передусім бюджетної сфери. За нашими даними, вже близько двох місяців педагоги та медики гроші після лікарняних не отримують.

Для уточнення інформації «Rе:пост»  звернувся до Южненської міської лікарні. У медичному закладі нам підтвердили, що затримки з виплатами з Фонду соціального страхування дійсно існують.

-  Протягом останніх двох місяців невиплати вже стали системою, – розповів «Rе:пост» Роман Лиманський, головний лікар міста – Відрахування з заробітної плати на Фонд соціального страхування робляться постійно. До мене звертаються співробітники лікарні і наголошують на тому, що розраховували на цю виплату. Вони ж просять матеріальну допомогу. Це та виплата, яка йому належить за законом.

Керівництво лікарняного закладу вже зверталися по пояснення до Южненського відділення Фонду соціального страхування. Проте затримки у виплаті відбуваються не на місцевому рівні. Інформацію про подібні випадки збирає і обласний комітет профспілки медичних працівників. За їхніми даними, перебої з виплатами лікарняних відбуваються і в інших медичних закладах області. Якщо ж ситуація не зміниться, керівники передбачають, що хтось з працівників закладів може звернутися до суду з позовом на невиконання умов колективної угоди.  

Аби з’ясувати причини невиплат, «Rе:пост» звернувся до Южненського відділення Фонду соціального страхування з інформаційним запитом. В листі журналіст простить керівництво відповісти на питання щодо ситуації, яка склалася в місті з виплатами лікарняних, причини заборгованості, загальну суму та назвати терміни, коли виплати будуть здійсненні. Відповідь, яку ми отримаємо буде оприлюднена на сайті.

 
 
Яндекс.Метрика