Re:пост

joomla

Кінофестиваль в Одесі коштував бюджету 4 млн грн

Три мільйони гривень організатори фестивалю отримали з місцевого бюджету, ще один мільйон ˜– з державного, пише сайт "ТВі".

КП "Облконцертсервіс", м.Одеса, 30 серпня уклало угоду з ТОВ "Український кінофестиваль" на проведення IV Одеського міжнародного кінофестивалювартістю 3,00 млн грн. Про це повідомляє "Вісник державних закупівель".

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника" через патент на знак для товарів та послуг "Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ)", який належить Вікторії Тігіпко, дружині народного депутата від Партії регіонів Сергія Тігіпка (№9 списку "Форбс" зі статками $1,2 млрд).

Вікторія Тігіпко також є основним власником фірми "Український кінофестиваль" з 91% статутного капіталу. Її партнером є директор Одеського фестивалю Денис Іванов. Директором компанії є Леонід Возгоменчук, депутат Бориспільської райради від "Сильної України".

На фестиваль Тігіпко виділили гроші з місцевого бюджету, оскільки фестиваль включений у обласну цільову програму "Культура Одещини – 2012-2015 роки", затверджену рішенням облради від 28 грудня 2011 року №364-VI.

Нагадаємо, Одеський кінофестиваль відбувся у липні. Тоді з державного бюджету на нього було виділено 1,00 млн грн. Відтак загальна вартість фестивалю Тігіпко для обласного і державного бюджету цього року становила 4,00 млн грн.

У 2012 році на Одеський фестиваль з держбюджету було виділено 1,50 млн грн, з обласного – 2 млн грн. У 2011 році видатки держбюджету на фестиваль становили 2,00 млн грн.

В Одеській області живе 2,4 млн осіб. Відтак на кожного мешканця області припадає 1,25 грн, витрачених із бюджету на кінофестиваль.

Джерело: "ТВі".

Фото: rian.com.ua

 
 
Яндекс.Метрика