Re:пост

joomla

Комунальники готуються до масштабної модернізації. На період ремонту місто залишиться без води.

komunalniki_14.jpg — 42.32 Kб

Комунальники готуються замінити 9 засувок на водопроводі. Для цього необхідно буде припинити водопостачання в місто, практично, на увесь день. Наразі, точно з датою проведення ремонту не визначилися. Але планують це зробити в один з вихідних днів.

Замінити засувки на трубі холодного водопостачання необхідно з метою модернізації. У подальшому ці роботи мають скоротити втрати води на 10%. Зараз, під час аварійного пориву трубопроводу комунальникам доводиться перекривати водопостачання практично по всьому місту. Нові засувки дозволять відключати від води окремі ділянки – пояснюють в УЖКГ.

В яких саме місцях провести першочергову заміну, спеціальна комісія вже визначила. Спеціалісти працювали протягом тижня, виходили у місто і досліджували стан трубопроводу на тих ділянках, де має відбутися заміна. Наразі, визначитися з датою проведення ремонтних робіт заважає те, що нові засувки ще до Южного не надійшли.

Взагалі по місту необхідно замінити понад 20 засувок. Цього року вже вдалося змонтувати  6. До проведення робіт мають залучити працівників КП «ВіК», МЖКЦ, «ЮТКЕ», а також планують звернутися до спеціалістів ОПЗ і однієї з приватних фірм. Проте більшість робіт комунальники здійснюватимуть своїми силами.

За словами заступника міського голови, начальника УЖКГ Євгена Ігнатовського, залучити таку кількість організацій необхідно для прискорення робіт. Пріоритет в обсягах виконання надаватиметься спеціалістам комунальної сфери. Як доводить практика, комунальники здатні проводити ремонти і своїми силам. Свідчення цьому є зовнішня теплотраса, монтаж якої практично повністю ведеться силами спеціалістів КП «ЮТКЕ».

 
 
Яндекс.Метрика