Re:пост

joomla

На прем'єрний показ фільму в Южний приїдуть Борис Барський та Володимир Комаров.

17 жовтня о 19.00 у кінотеатрі Кіно Плаза відбудеться прем'єра фільму "Іван Сила". Запрошені особливі гості,  видатні актори Борис Барський та Володимир Комаров. На презентації фільму Борис Барьськи розповість про свою участь в ньому, глядачі зможуть поспілкуватися з ним та задати свої питання.

Лариса Дем'янишина, відома южненська художниця, громадська діячка, вже мала нагоду побачити фільм "Іван Сила" і залишилася у захваті від картини. Описує сюжет стрічки так:

"Іван Сила — український дитячий художній фільм режисера Віктора Андрієнка. Знятий за книгою Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили, найдужчої людини світу» (2007). Фільм «Іван Сила» оповідає незвичайну історію життя Івана Фірцака, який народився в червні 1899 року в селі Білки Іршавського району на Закарпатті. У 18 років він став артистом чехословацького цирку і побував у 64 країнах світу, дивуючи всіх своїми перемогами.

Чемпіон Чехословаччини з важкої атлетики та боротьби, чемпіон Європи з культуризму. За неймовірну силу він отримав прізвисько Іван Сила — Кротон.
Іван Фірцак виграв чимало поєдинків з відомими борцями світу. З рук британської королеви він отримав шолом і пояс, оздоблені золотом та діамантами. Американська преса називала його найсильнішою людиною ХХ століття. 1937 року в самому розквіті своєї слави він повернувся на Батьківщину".

Відео користувача Youtube  Трейлери українською мовою | HD

Вартість білету на прем'єрний показ складатиме 50 гривень, як повідомили в кінотетрі "Плаза". На сайті "Кіно-Плаза" також розміщено анонс події. Сюжет на сайті описують так:

"В большом городе Ивана Силу — парня из высокогорного села — ждет множество удивительных приключений, испытаний и опасностей. Необычайная сила, работоспособность и доброе сердце ведут его от победы к победе: начав свой путь грузчиком на вокзале, он умудряется стать самым сильным человеком в мире.

Фильм основан на реальной истории чемпиона по пауэр-лифтингу Ивана Фирцака. В середине 30-х гг 20-го века его называли сильнейшим человеком планеты. Уже в 18 лет Иван провел поединки в 64 странах мира и в большинстве из них победил. Из рук королевы Англии Иван Фирцак получил шлем и пояс, украшенные золотом и бриллиантами. В 1937 году с молодой женой, в самом расцвете своей славы он вернулся на Родину".

Головні ролі зіграли:

    Дмитро Халаджі — Іван Сила
    Василь Вірастюк — Велет
    Віктор Андрієнко — Фікса
    Ольга Сумська — Аделія
    Ігор Письменний — Пандорський
    В'ячеслав Гіндін — лікар Новак
    Іванна Сахно — Мілка


Слоган фільму: «ПРАВДА ЗАВЖДИ ПЕРЕМОЖЕ!»

 
 
Яндекс.Метрика