Re:пост

joomla

"Висячий хліб" з'явився у магазинах "Южненської паляниці"

«Де він висить?» - питають покупці, які бачать оголошення у магазині «Южненської паляниці». Тоді продавці пояснюють, що це умовна назва акції, яка спрямована на підтримку людей пенсійного віку та сімей пільгової категорії.

За умовами акції, кожен покупець може стати благодійником.  Якщо, наприклад, ви прийшли до магазину за однією буханкою хлібу, але можете та бажаєте заплатити за ще один вид продукції, чи декілька, то за ваш рахунок людина пільгової категорії отримає хліб безкоштовно.

«Підвісити» можна будь-яку продукцію, вироблену «Южненською паляницею». Напроти «висячого хлібу» з’явиться червона зірочка, а найменування та кількість «підвішаної» продукції відразу ж записується до спеціального журналу.

Отримати «висячий» хліб зможуть лише пільговики, за цим у магазині ретельно стежать. Особі, яка не має таких ознак, продукцію безкоштовно не віддадуть.

Якщо ж ви хочете «підвісити» хліб, але не довіряєте цій системі, або хочете надати допомогу адресно, то можна отримати спеціальний талон, в якому буде прописано який хліб «підвішано» та в якому магазині. Отримати цей вид продукції людина зможе, надавши талон у зазначений магазин.

У серпні, вперше, на засіданні сесії Южненської міської ради, ідею «висячого хлібу» висловив головний лікар Роман Лиманський. Тоді присутні його не зовсім зрозуміли і такий вираз навіть був сприйнятий як якась нісенітниця.  Але, після пояснень,  в залі погодилися, що ідея добра.

На відео: - Висяча кава...

              - Що це? Що це ви таке "заумне" говорите"?

               - Нічого "заумного", у нормальних кав'ярнях усюди заходиш і бачиш "висяча кава". Перший і другий хлібзавод міста Одеси ввели "висячий хліб".

Зараз акція діє у трьох торгових пунктах: магазин «Южненська паляниця», хлібний кіоск №2 (міський ринок), хлібний кіоск №4 (біля автостанції).

- Как люди реагируют на такую акцию?

- Некоторые пожимают плечами и уходят. А некоторые говорят: «Давайте я что-нибудь куплю». Мы говорим – что хотите, на что не жалко денег? - рассказала продавец магазина "Южненской паляницы".

- Как отзываются те, кто получает хлеб бесплатно?

- Те кто получали, очень благодарили. Говорят: спасибо, что о нас не забыли, что о нас заботятся, что, действительно, на пенсию очень трудно  прожить и нам это, конечно, не помешает.

- Мы предлагаем бесплатный хлеб только пенсионерам, молодым не раздаем. Есть семьи малоимущие,которых мы знаем и которые тоже могут получить "подвешенную" продукцию бесплатно.

За три дні дії акції було «підвішано» та роздано близько 20 видів продукції. «Rе:пост» також залишив «висячий» хліб та бажає "смачного!" його отримувачу. Як нам вдалося дізнатися, директор пекарні кожного дня також особисто за власний рахунок «підвішує» хлібну продукцію.

Якщо акція користуватиметься  попитом, то вона буде продовжуватися. Для цього  достатньо аби за день покупці  «підвішували» 2-3 хліба.

Невдовзі асортимент «Южненської паляниці» знову поповниться - смачними кексами, які за рецептурою нагадуватимуть Великодневі пасочки.

А серед новинок вже на полицях прилавків – хліб «Родзинка», який вже був колись в обороті. Його виробництво нещодавно відновлено.

 
 
Яндекс.Метрика