Re:пост

joomla

Азаров посварив Королевську і вибачився за затримку соцвиплат.

thumbnail-20131023122059n.jpg — 41.15 Kб

Прем'єр-міністр України Микола Азаров визнав, що в Україні дійсно виникають проблеми з соціальними виплатами громадянам.

Про це Азаров сказав, відкриваючи засідання уряду в середу - пише ictv.ua.

"Очевидно, що проблеми в окремих секторах економіки прямо впливають на виконання бюджету. Те, що ми поки ще не досягли очікуваного відновлення зростання в реальному секторі економіки, обмежує можливості бюджету здійснювати всі заплановані витрати, але у нас є досвід рішення таких проблем, напрацьований механізм", - розповів прем'єр.

"Зараз всі ці механізми, всі можливості наповнення держбюджету потрібно виконати в повному обсязі", - додав чиновник.

За його словами, витрати пенсійного фонду за місяці поточного року профінансовані на 100% і збільшилися до 62 мільярдів гривень.

Також Азаров запевняє, що за 9 місяців на утримання дітей-сиріт витрати з бюджетів теж зросли на 25%, а виплати сім'ям з дітьми - на 20%.

Він висловив жаль, що були випадки затримок виплат окремим категоріям громадян, і через це влада повинна вибачитися перед людьми, але висновки зроблено, і далі проблем бути не повинно.

Крім цього, глава уряду нагадав, що Кабмін повністю розрахувався за вересень по страхових виплатах: по вагітності та пологах, щомісячних та одноразових страхових виплатах потерпілим на виробництві та членам їх сімей, витрат на спеціальний медичний догляд за інвалідами.

Азаров наголосив, що персональну відповідальність за своєчасну та в повному обсязі виплату соціальних виплат несуть міністр соціальної політики Наталія Королевська і міністр фінансів Юрій Колобов.

Фонд соцстрахування накопичив понад 936 млн грн боргу по соціальних виплатах.

Джерело: ictv.ua

 
 
Яндекс.Метрика