Re:пост

joomla

Дачники планують похід на мерію міста Южного.

dachi_1.jpg — 24.72 Kб

Садові товариства Южного звернулися з листом до міського голови. Причиною стало відсутність води на дачному масиві. У своєму зверненні вони відзначають, що неодноразово зверталися за роз’ясненнями до керівництва комунального підприємства, але вода так і не надходить до будинків. У зв’язку з цим, вони готові вийти під стіни Южненської міської ради аби вирішити проблему.

Вода на дачний масив в Кошарах не поступає з 18 жовтня. Терміни подачі кілька разів переносилися – відзначено у листі. Наступний строк відновлення водопостачання запланований на 11 листопада, проте остаточної відповіді жителям дачного масиву так і не надали. У аварію дачники не вірять. Вони підозрюють, що питання застрягло на рівні міжвідомчих відносин одного з садових товариств, яке і є посередником між КП «ВіК» та іншими товариствами. 

dahci_2.jpg — 42.79 Kб

-  Ми всі лишаємося заручниками цієї ситуації, - розповіла «Re:пост» Зінаїда Музиченко, голова СТ «Сатурн» СМ «Тилигул -Кошари» - Нехай вони розберуться що? кому? чого винний і скільки? Нехай вони зберуть представників зі всіх садових товариств  і приймуть рішення щодо водопостачання. Вирішити самостійно цю проблему кожне товариство окремо не може. Не маємо на це юридичного права.

Зінаїда Музиченко також відзначила, що на дачному масиві постійно живуть сім`ї і, навіть, з маленькими дітьми. Якщо питання не вирішиться за вихідні, то в понеділок дачники мають намір прийти під стіни міської ради.

 
 
Яндекс.Метрика