Re:пост

joomla

Квитки на матч з Францією продають за записом

20131112093421.jpg — 12.10 Kб

Фани займали чергу з 5 ранку і влаштували охорону від спекулянтів, пишуть "Коментарі" з посиланням на  «Вести».

Учора перед касами НСК «Олімпійський» вишикувалася черга з 300-400 уболівальників, які хотіли купити квитки на доленосний для нашої збірної матч плей-оф ЧС проти Франції (15 листопада). Вперше більшу частину квитків продавали через інтернет, але сайт ufi.com.ua постійно висів. У підсумку багато хто так і залишився ні з чим, а заповітні тікети з’явилися у перекупників за нечуваними цінами.

Незважаючи на обіцянки, у понеділок «живі» квитки продавати не почали – видавали лише тим, хто бронював їх через сайт.

«Я приїхав сюди о п’ятій ранку. Вже була юрба, багато перекупників. Але адміністрація НСК перенесла продаж на 12 листопада», - розповів один із членів групи Сашко. У результаті біля кас, де повинні були продавати всього 3 тис. квитків, організувалася ініціативна група – вона записувала всіх охочих в чергу. І лише за цими списками будуть сьогодні викуповувати квитки. В результаті черга за квитками перетворилася на чергу на запис.

«Ми були здивовані тим, як повелися вболівальники – самі влаштували охорону від спекулянтів. Тим не менш, завтра разом із працівниками стадіону ми організовуємо додаткові кордони охорони і встановимо відеокамери, щоб можна було відстежити людей, які кілька разів займають чергу», - розповів нам гендиректор «Україна футбол Інтернешнл» Олег Шкреба. Нагадаємо: одна зі схем – каруселі біля кас: коли десяток перекупників стоїть попереду і пропускає до віконця тільки своїх. До речі, деяких касирів НСК «Олімпійський» звільнили після матчу зі збірною Англії, коли спекулянти продавали квитки за ціною 300-500 грн (реальна вартість - 50-80 грн).

За словами Олега Шкреби, через сайт квитки замовили близько 8 тис. осіб (це близько 30 тис. квитків). Решта – колективні та спонсорські заявки, в касах – лише мала дещиця.

Нагадаємо, на команду України чекає двохматчеве протистояння в раунді плей-оф ЧС- 2014 зі збірною Франції. 15 листопада збірна зіграє з французами вдома, а 19 – на стадіоні «Стад де Франс» у Сен-Дені.

Джерело:"Коментарі"

Фото: vk.com/anatoliy_ruchka

 
 
Яндекс.Метрика