Re:пост

joomla

В Южному невелика група активістів приєдналася до акції на підтримку Євроінтеграції

evromaydan_23.jpg — 29.02 Kб В Южному 22 листопада також відбулася акція на підтримку євроінтеграції. На площу Перемоги прийшло небагато активістів. Вони зібралися біля нижніх фонтанів. Наступного разу активісти планують зібратися 24 листопада. Ініціативна група громадян запрошує всіх небайдужих вийти о 12 годині дня на Майдан біля нижнього фонтану на підтримку загальнонаціональній акції. Активісти закликають брати із собою виключно національну символіку.

 

На фото: акція в Южному. Фото: Олександр Спинакі

В Одесі на Думській площі зібралося близько півтисячі людей. Масова акція тривала кілька годин. На безстроковій акції  залишилися найстійкіші. Вони розбили намети на Думській площі. Щоправда на ранок палатки довелося перенести. Як повідомила  «Re:пост» одна з учасниць акції Вікторія Сибір, о першій ночі відбулося засідання в Одеському окружному суді, який заборонив на Думські проведення пікетів. Тому намети довелося перенести ближче до Дюка.

Як відзначила Вікторія, в основному, одесити ставляться до ініціативи активістів позитивно. «Одеса дуже за Європу. Ми навіть самі не очікували – розповіла «Re:пост» Вікторія Сибір – Є люди, які до нас підходять і залишаються. Є багато одеситів, які вступають у дискусію з провокаторами, захищаючи європейський вибір України».

На фото: акція в Одесі. Фото: Viktoria Sibir

Крім того, Євромайдани пройшли по різних містах та районних центрах країни. В багатьох населених пунктах суди прийняли рішення про заборону встановлення наметів. Але активісти залишалися на безстрокові акції на всю ніч. В Миколаєві, повідомляють «НикВести», міліція намагалися вигнати кілька десятків активістів з площі. Але правоохоронцям не вдалося відтіснити активістів. 

На фото: протистояння в Миколаєві. Фото: НикВести

nikolaev_1.jpg — 31.88 Kб

На фото: Миколаєв. Штурм міліції наметового містечка. Фото: Андрей Лохматов

Наступна акція в Одесі запланована на 17 годину 23 листопада. В цей день акція відбуватиметься по-особливому. На мітингу не будуть включати музику, адже 23 листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодоморів.

 
 
Яндекс.Метрика