Re:пост

joomla

В Южний привезли прапор з Євромайдану

evromaydan.jpg — 45.45 Kб

Прапор Європейського союзу привезли з Києва. Про це «Re:пост» розповів Олег Сидоренко, який 26 листопада повернувся з Євромайдану.  Крім того, з Євромайдану він привіз ще й символічні стрічки, які складаються з двох прапорів – України та Євросоюзу.

На яких заходах в Южному і коли будуть використаний головний символ Євромайдану наразі невідомо. Стрічки, можливо, роздаватимуть всім бажаючим. Зараз атрибути зберігаються у Тараса Порокопечко, повідомив Олег Сидоренко. Подарувати символи майдану директору НВК ім. В.Чорновола Олег Сидоренко вирішив тому, що випускники цього навчального закладу стали ініціаторами проведення Євромайдану в Южному. 

-   Прапор, який я привіз до Южного незвичайний – розповів  «Re:пост»  Олег Сидоренко – Його нам презентувала німецька фірма. Так що наш прапор по-справжньому європейський. 

Поїхати на майдан Олега Сидоренко змусила власна громадська позиція. Він вважає, що в Євросоюзі Україна отримає більше позитиву. Особливо це стосується розвитку малого та середнього бізнесу. В цілому, за нашими даними, Київ на підтримку Євроінтеграції відвідали близько 50-ти южненців. Їхали вони не організованими групами, а кожен окремо. 

На фото: Олег Сидоренко в Києві на Євромайдані

Ще раз проводити в Южному акцію на підтримку євроінтеграції активісти, поки що, не планують. Вважають, що їх місія в останні дні - потрапити до Києва. Наразі вони визначаються з транспортом та часом відправлення. Пошуки небайдужих южненців, які теж хочуть поїхати на Євромайдан проводять через соціальні мережі, а також в групі «Південний Курінь».

 
 
Яндекс.Метрика