Re:пост

joomla

Різдвяне віче на южнеському Майдані знов зібрало небайдужих южненців

IMG_4287.jpg — 52.34 KбЮжнеський Майдан зібрав недільне віче 5 січня. На площі Перемоги знов разом зустрілися ті, хто підтримують київське віче. Присутні не тільки ділилися своїми думками, щодо головних українських подій, а й не забули привітати один одного із Новим роком, та Різдвом Хрестовим. Колядки, Дід Мороз та Снігурка – стали символами передсвяткового зібрання.

Поділитися враженнями від перебування на київському Майдані могли всі, хто відвідав його протягом грудня, та був там на Новий рік.

 

Думки, щодо останніх подій, які розгортаються в Україні, стосовно майданівського руху, напрямку та долі активістів Майдану могли висловити всі, хто мав бажання говорити.

   

   

   

   

   

На южненському віче був присутній Василь Морозов, який вже вдруге відвідав цю подію. Минулого разу, майже місяць тому, він після засідання сесії, зі своєю знімальною групою,  побував на южненському Майдані. Іронічний сюжет на цю тему потім вийшов на каналі «Вільна хвиля».

У своєму зверненні Василь Морозов наголосив, що в Южному погано працюють місцеві ЗМІ - невірно висвітлюють інформацію, щодо южненських подій. А також незадовільно, на його думку, працює депутатська комісія, яка не впливає на провладну редакцію. На що представник цієї комісії, депутат южненської міської ради, Олександр Горін дав йому детальну відповідь. Він пояснив, що депутатські комісії складаються, в більшості, з представників владної партії, то ж сподіватися на якийсь інший вплив та результат дуже складно…

Не зважаючи на суперечки, настрій майданівців залишив святковий колір. Всім учасникам мирного зібрання був розданий текст колядного співу. Декілька колядок пролунало в цей день на площі Перемоги.

Також Дід Мороз із Снігуркою пригостили чаєм та ласощами присутніх на віче та діточок, які гуляли біля юженскьої ялинки.

                  

Останнім дійством став автопробіг вулицями Южного на підтримку київського автомайдану. 

 
 
Яндекс.Метрика