Re:пост

joomla

Майдан Южного пішов під стіни виконкому із вимогами. Управлінці їх зустріли із своєю групою підтримки

Южненскький майдан провів зібрання під стінами виконкому 26 лютого о 17.00. Метою було вручити вимоги, які сформулювали майданівці,  южненському голові.

До виконкому прийшли й ті южненці, які не підтримують Майдан, та мають на меті, як вони самі ствреджують, «захистити виконком».

Майданівці розпочали зібрання із виконання гімну та молитви за загиблими. За цей час людей напроти них побільшало. Вони не мали жодних плакатів або прапорів. Прийшли послухати та висловити свою позицію. У бік людей із державними прапорами постійно лунали нецензурні висловлювання та лайки від протилежної групи активістів.

Серед людей, що вийшли на «захист виконкому», були і управлінці, і депутати. Вони пояснили свою присутність тим, що пильнували за мирним ходом зібрання, та запобігали сутичкам.

Міліції в перших рядах не було, але на місці знаходилися представники приватної охоронної структури у спеціальному екіпіруванні.  

Деякі южненці із протилежними поглядами щодо майдану, дійсно, поводилися агресивно, серед їхніх лозунгів звучали: «слава беркуту», «фашизм не пройдет» та «майдан не пройдет». В якийсь момент навіть почалася штовханина, але все обійшлося без фізичного протистояння.  

Обережно!! На відео є випадки нецензурної лайки!

До майданівців вийшов міський голова та спочатку запросив представників Майдану зайти у виконком, щоб  обговорити їхні вимоги. Але южненці затребували, щоб цей лист був зачитаний при всіх. Олександр Горін зачитав текст звернення:

1.Протягом  трьох днів скликати позачергову сесію міської ради, на котрій офіційно вибачитися перед українським народом та громадою міста за прийняте на сесії  «Звернення Южненської міської ради до Президента України щодо забезпечення національної безпеки людини, громадянина, суспільства і держави» від 24.01.2014 р.;

2 .Провести люстрацію всіх представників органів місцевого самоврядування, посадовців та службових осіб;

3. Дати оцінку злочинній діяльності Януковича, Партії Регіонів, Комуністичної Партії та Народної Партії, що призвела до спустошення казни та політичної кризи;

4. Вимагаємо розглянути кадрові питання:

- Звільнення з посади директора КП ЮТБ «МиГ»  Литвинчук Е.Д.;

- Звільнення з посади головного редактора КП «Новини Южного» Бєлоус К.Д.;

- Відставка секретаря ЮМР Любівого Д.В.;

- Звільнення з посади начальника УОКСМП ЮМР Наконечну М.П.;

5. Створити за участі представників Майдану м.Южного тимчасову комісію з розслідування фактів щодо можливої участі силових структур та інших осіб м.Южного (представників органів місцевого самоврядування, посадовців та службових осіб, особливо – Макогоненко Т.І., Шумейко Н.О., Верби О.В.) у переслідуваннях, наклепах та репресіях до учасників Майданів.

6. Вимагаємо чіткого та офіційного звіту про кошти від продажу   електромереж Южного (де й на якому рахунку знаходяться кошти, їх залишок);

7. Переглянути кадрові питання щодо керівництва УЖКГ міста, а також про їх фінансову діяльність);

8. Перейменувати проспект Леніна.

(Обережно - матюки на відео)

Вимоги Майдану викликали обурення у частини южненців. Після того, як міський голова прийняв листа, він зауважив, що це є право будь-якої організації – звернутися до влади, цей лист буде розглянутий та надана відповідь.

В кінці зібрання майданівці заспівали гімн. До них приєдналися і декілька людей з іншої сторони. Вони наполягали, що не хочуть провокацій та роз'єднання.

Южненський Майдан підкреслив свої мирні наміри. Після вручення вимог, майданівці розійшлися. Люди, які виступали проти них, розцінили це як власну перемогу, та продовжили спілкування із управлінцями.

 

 
 
Яндекс.Метрика