Re:пост

joomla

Южненський Майдан засудив присутність російських військ в Криму.

IMG_8342.JPG — 46.94 Kб

Сказати - "НІ" окупації України вийшли южненці на площу Перемоги. Віче об'єднало разом всіх, кому не байдужа ситуація в країні. Прийшли люди, щоб поговорити про ситуацію в Україні, висловити свій протест проти військових дій російської армії на теріторії Криму. Люди висловили готовність проявити свій громадянський обов'язок, якщо цього потребує військовий час. 

Протягом півтори години тривало віче, на якому висловити свою думку, міг кожен з присутніх. Більше ста южненців були солідарні українцям, які вийшли по всій країні проти російських війск. 

Захист України став головною темою обговорення. Спроможність та готовність української армії вступити у військовий конфлікт теж обговорювалася на віче.

     

На южненський Майдан завітала Людмила Прокопечко, депутат комінтернівської ради. Вона приїхала із знімальною групою, щоб зробити сюжет для комінтернівського ТБ, про те як висловлюють свою думку, щодо подій в Україні южненці.  

На останок зібрання, слово взяв Генадій, який стояв і уважно слухав все, про що говорили на площі. Він звернувся до всіх із запитанням - чи готові ті, хто підтримує южнеський Майдан піти на війну? Серед присутніх розгорнулася дискусія. Генадій говорив про те, що Україна не готова зараз до військових дій. Також він висловив своє непорозуміння із ініціаторами народної дружини, яка має патрулювати Южний. Сказав, що, якщо хто ініціює подібні заходи, то потрібно їх доводити до кінця. До дискусії проєдналися інші южненці, які висловили свою точку зору. Останнім виступив Тарас Прокопечко, який запропонував зібратися всім за круглим столом на южнеському телебаченні, для рівноправного діалогу.

                       

Записатися у громадську дружину, також, було можна після віче. До спільної із міліцією роботи з патрулювання южненських вулиць, може приєднатися кожен чоловік. Звернутися можно у відділ міліції, чи у громадську приймальню депутата А. Горіна, зараз нараховано 7 чоловік, кожен з яких буде патрулювати Южний з 18.00 до 2 ночі.

 
 
Яндекс.Метрика