Re:пост

joomla

Шевченко об'єднав близько тисячі южненців. Брати заспівали і обнялися...

Южненці відзначили День народження Шевченко яскраво, зворушливо та душевно. Режисура та організація святкування належала НВК ім. В.Чорновола. Участь у заході взяли всі школи Южного, окрім другої. Учні разом із вчителями та пересічними громадянами  прийшли для встановлення рекорду міста у виконанні пісні на твір Шевченко «Реве та стогне Дніпр широкий...»

 

 

Розпочався захід із виконання державного гімну. Після цього слово взяв отець Микола, який закликав всіх молитися за Україну та її єдність.

З офіційною промовою виступив міський голова Володимир Новацький. Він зазначив, що встановлення пам’ятного знаку Тарасу Шевченко планується на травень місяць. Також Володимир Новацький зазначив, що у непростий період для держави, не залежно від поглядів, важливо зберегти мир та цілісність держави, і також закликав до єдності.

 

Також міський голова зазначив, що сквер навколо пам’ятного знаку може бути названий ім’ям Тараса Шевченко. Встановлення цього пам’ятнику планують до 22 травня, день коли був перепохований український  митець та поет.

Керуюча справами міськвиконкому Лариса Шегіда представила проект «Рушник єдності». Полотно довжиною 10 метрів вишивати будуть южненські майстрині. Розпочнуть роботу у четвертій школі, далі рушник буде передаватися по всіх закладах. Бажання взяти участь у створенні «Рушника єдності» висловили майстрині ОПЗ. Всіх охочих залишити свій слід у створенні рушника закликають звертатися до оргкомітету у виконкомі або до четвертої школи, наразі.

Мисткиня Лариса Дем’янишина підготувала ескіз рушника. Протягом двох діб художниця молилася та створювала малюнок. В ньому зашифровані всі області України, які поєднані між собою в єдину державу.

«Заповіт» українського  Кобзаря на сцені пролунав одинадцятьма мовами: українською, російською, білоруською, польською, болгарською, гагаузькою,  вірменською, англійською, французькою, німецькою, італійською. Усі виконавці – южненці.

Далі театралізована вистава за мотивами творів пророка української нації.

 

Неймовірна вистава від театру «Мандрівні дяки» НВК ім. В.Чорновола зворушила майже всіх дорослих. Цим виступом колектив четвертої школи  забезпечив собі участь у всеукраїнському конкурсі, присвяченому ювілею Кобзаря.  «Мандрівні дяки» представлять усю Одещину в травні у Києві

 У встановленні рекорду Южного по співу «Реве та стогне Дніпр широкий...» взяли участь понад 780 людей. Організатори кажуть, що це тільки ті, які зареєструвались і отримали наліпку із номером. Однак, було багато людей, які приєднувались до співу без реєстрації.

Диригентом виступив Володимир Петровський,  керівник хору «Блага вість».

Наступного року ініціатори заходу хочуть встановити рекорд України, для цього запросити спеціальну комісію по фіксації рекорду, та організувати завчасну ретельну реєстрацію учасників.

Після співу зі сцени об’явили флеш-моб по обіймах. Під пісню гурту Океан Ельзи «Обійми мене» присутні подарували один одному дружні обійми.

Об’єднав всіх величезний прапор. Дорослі  тримали державний стяг, а малеча бавилася під синьо-жовтим прапором.  

 
 
Яндекс.Метрика