Re:пост

joomla

Южненці влаштували пробну акцію "Ланцюг єднання" (фото, відео)

 IMG_0370.JPG — 38.19 Kб"Ланцюг єднання" спробували зробити южненські активісти. Поєднати між собою двох сусідів - м.  Южний та с. Сичавку, намагалися волонтери у неділю - 6 квітня. Зробити це вони вирішили тримаючись за руки, саме у тому місці, де поєднюються два цих населених пункти - на мосту між селищем та містом. Потім южнеські та сичавські активісти пройшлися до символічного знаку - "Якір", де вже був розташований прапор України із надписом - "Єдина країна". 

Южненська репетиція перед офіційним днем, коли в Україні запланований "Ланцюг єднання", по всій державі, пройшла під повну підтримку водіїв, які проїжджали поруч із учасниками акції. Сигнали машин лунали майже постійно, що свідчило про громадську підтримку.  

12 квітня в Україні має пройти велика акція, яку планують від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі створити з 3-х мільонів чоловік. Мета акції - поєднати українців, дати можливість всім триматися за руки та, співаючи гімн України, відчувати свою невідривність від всієї країни. На сайті "ukrstream.tv" є повна інформація, там можна зареєструватися та побачити маршрут на карті, де має проходити ланцюг. 

Організатори южненсько-сичавського ланцюга навмисно не робили цю інформацію публічною. Ідея була спробувати зробити перший крок, а вже наступного тижня залучати всіх небайдужих. На завершення, учасникі акції пройшлися ходою до "Якоря" та зробили спільне фото.

                             

На фото неочікуваний трофей активістів, його подарували водії - патріоти, яки двічі проїхалися по мосту. Чоловіки так перейнялися акцією, що привезли активістам пляшкі із водою.

За останньою інформацією прапор з Якоря вже знято...

 
 
Яндекс.Метрика