Re:пост

joomla

"Цинічна та відверта брехня" - так Минобороны Украины назвал распространяемую россиянами информацию про убитого украинского майора

6 апреля, вечером в Крыму российский военнослужащий расстрелял украинского офицера, сохранившего верность присяге  народу Украины. Резонанс это трагическое событие получило еще и потому, что версия произошедшего, озвученная представителями РФ, шокировала всех своей неправдивостью и искаженностью.

Об этом сообщает  Министерство обороны Украины. На официальной странице в сети Фэйсбук, пресс-служба министерства дала полное описание случившегося, одновременно опровергая информацию распространяемую российскими СМИ:

 «Російські окупанти намагаються спаплюжити честь розстріляного впритул українського офіцера. Просимо розповсюдити цю інформацію!

Управління преси та інформації Міністерства оборони України заявляє, що всі повідомлення та заяви російських окупантів про те, що розстріляний впритул російським військовим офіцер Збройних Сил України майор Станіслав Карачевський нібито був у нетверезому стані — цинічна та відверта брехня. Ці заяви зроблені російською стороною задля того, аби вигородити вбивцю. З цього є підстави вважати, що так зване «слідство» з самого початку буде упередженим.

Факт залишається: 6 квітня о 23.40 за київським часом в смт Новофедорівка військовослужбовець Російської Федерації молодший сержант Зайцев Є.С. з автомата АК-74 впритул застрелив офіцера Збройних Сил України — майора Карачевського Станіслава Володимировича, який був неозброєним. Нагадаємо, що з початку окупації російськими військами АР Крим українські військовослужбовці тримали зброю опечатаною на складах.

Як повідомив сьогодні, 7 квітня, на брифінгу в Будинку Уряду заступник начальника Головного командного центру Збройних Сил України генерал-майор Олександр Розмазнін, вчора ввечері майор Станіслав Карачевський допомагав збирати речі капітану Артему Єрмоленко, готуючись до відправки на материкову частину України. Вони поверталися ще з одним товаришем додому. Пройшли повз КПП своєї частини, де тепер несуть службу озброєні військовослужбовці РФ. Зав’язалася розмова. Після цих перемовин росіяни викликали групу підсилення. Українські офіцери намагалися знайти притулок у гуртожитку. В процесі переслідування на всіх 5 поверхах росіяни підірвали світло-шумові гранати. Капітан Єрмоленко зумів заховатися в кімнаті. В цей час вбивця — російський молодший сержант — застрелив з автомата майора Карачевського: одну кулю — в тулуб, іншу — в голову.

— Підсумок дуже сумний: залишилися сиротами син 5 років і донька 4 років. Ви розумієте, яке горе прийшло в цю українську сім’ю, — сказав генерал-майор Олександр Розмазнін.

Нагадаємо, що товариш загиблого — офіцер оперативного відділення штабу військової частини ЗС України капітан Єрмоленко Артем Володимирович був
по-звірячому побитий і захоплений російськими військовими.

— Молодший сержант російських збройних сил перевів ситуацію в гарячий конфлікт. Реагування буде однозначним, ніхто не стоятиме осторонь, тим паче це — не перший випадок, — наголосив генерал-майор Олександр Розмазнін. — Раніше у Криму снайпери вбили українського прапорщика.

Керівництво Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України висловлює щирі співчуття родині майора Карачевського Станіслава Володимировича».

На фото: майор Станислав Владимирович Карачевский

Еще одно обращение, которое всколыхнуло соцсеть – это запись родственницы убитого  майора – его тещи Светланы Демешенковой. Она обратилась к общественности с тем, что в их семье траур, а погибшего пытаются всячески очернить. Причина того, что ее сообщение стало резонансным, были ее предыдущие записи, в которых Светлана нарекала как раз на неправдивость украинских СМИ, радовалась военному вторжению России, считая российских военных своими защитниками.

 

В соцсетях развернулась бурная дискуссия вокруг этой ситуации: одни сочувствуют и пытаются поддержать Светлану, у которой в семьегоре, другие винят в произошедшем ее и тех, кто думает подобным образом, поощряя действия захватчиков.

 

За Светлану заступилась друг семьи, которая пояснила, что «пророссийскость» мамы стала для всех откровением, так как дети поддерживали целостность и единство Украины.

 " Анастасія Скоробогатова:  Я знаю цю родину, знала Стаса. Дуже хороші люди. Для мене було шоком бачення ситуації в Києві Світланою Олексіївною, пропаганда працює на всі 100% Але якби ви знали її як я, ви б таких поганих слів про неї не писали. Ще раз кажу, для мене самої це був шок, коли я читала її коментарі і спілкувалась із нею. Прошу, будь-ласка, не обговорюйте її таким чином... в сім’ї горе. Оля і Стас були за єдину Україну, в них двоє діток дошкільного віку... Стас не зрадив присяги, і залишився вірний народу України..."  

Сейчас идет сбор средств для помощи семье. У Станислава и его жены Ольги двое маленьких детей.

 "Хто має можливість допомогти родині вбитого героя України Станіслава Карачевського.
Рахунок картки Приватбанку 5167987201010671. Картка належить рідній Сестрі Стаса — Катерині Володимирівній Карачевській (зараз Торчилова по чоловікові). Вона мешкає на материковій Україні, тому її картка активна і не заблокована.

Кожна гривня буде не зайвою.
Дякую за розуміння і допомогу!

Слава Герою!"

 
 
Яндекс.Метрика