Re:пост

joomla

"Ланцюг єднання" об'єднав Южний, Крим і с. Сичавку (фото, відео)

IMG_0940.JPG — 35.74 Kб

Акція "Ланцюг єднання" пройшла в Южному 12 квітня завдяки активності южненської громади. Організувати акцію взялися молоді активісти. Приєднатися до спільної української акції вирішили для себе представники южненської адміністрації, жителі Южного та с. Сичавка.

Надзвичайним моментом єдності трьох населених пунктів: Южного, Криму та с. Сичавки, стала поява на акції кримчан, які зараз перебувають у нашому місті. 

Зустріч відбулася о 12.45 біля "Якорю". Потім, мокрі від постійної зливи активісти "ланцюжного руху", направилися на, так званий, міст між Южним та Сичавкою, саме на те місце, на якому відбулася перша пробна акція єднання.

Разом, учасники акції спершу співали гімн України. Машини, які проїжджали поруч підтримували їх сигналами. Водій вантажівки, яка стояла на узбіччі, вийшов з машини та, тримаючись за серце, співав державний гімн разом із активістами.

Несподіваним та надзвичайно проникливим став прихід кримчан на місце "Ланцюга єднання". Показати їм де знаходиться місце акції визвався активіст патріотичного руху Южного. Разом із прапором, вони приєдналися до присутніх. Для жителів Криму така можливість є великим подарунком, адже ще два тижні тому, у себе в дома вони не могли собі дозволити тримати в руках маленьку жовто-блакитну стрічку.

                        

Протягом години, учасники акції тримаючись за руки, співали, танцювали, та вітали всіх, хто їхав по дорозі. У відповідь вони отримали, в основному підтримку, але іноді з деяких машин можна було почути образи. На хід акції це ні як не вплинуло.

                  

Щоб зробити акцію яскравою та по-справжньому патріотичною, організатори підготували прапори, плакати, повітряні кульки, генератор та намет, де розташувався невеличкий "інфоцентр акції". Приємним моментом стали обійми, які учасники акції передавали один одному. 

Остання композиція, яку виконали разом учасники акції, стала відома пісня:"Ой у лузі червона калина". Потім всі разом попрямували до "Якорю.

                  

На останок всі разом сфоткалися біля головного знаку нашого міста - Якорю. Також випускниця школи ім. Чорновола, Ксенія Юркевич виконала пісню "Алілуя", її підтримали всі присутні.

                  

Завершенням акції "Ланцюг єднання" став спільний спів державного гімну:

                         

А тепер фотоперегляд):

 

 

        

 

 
 
Яндекс.Метрика