Re:пост

joomla

На писанковий рушник за допомогою фарби перетворився головний проспект Южного

18 квітня діти Южного розмалювали проспект Леніна яскравими писанковими візерунками. В заході взяли участь учні з більшості шкіл міста. Спочатку діти отримали завдання на папері і мали втілити його на асфальті крейдою. Потім вже зверху наносилася спеціальна фарба. Проект має назву «Велика гаївка».

Основною ідеєю є перетворити частину проспекту на яскравий писанковий рушник.

 

Організатори заходу – Леся Чайковська та Лариса Дем’янішина уважно слідкували за ходом подій, розмітили кожній дитині по ділянці, на якій вони працювали над малюнком.

Ескізи заздалегідь підібрала та підготувала Лариса Дем’янішина, з нею діти радилися щодо своїх робіт,  підбору кольорів.  Пані Лариса розкрила секрет – їм привезли таку фарбу, яка має світитися в темряві. Нею будуть покриті деякі елементи малюнків.

Напередодні, така саме акція, тільки в менших масштабах, пройшла на подвір’ї четвертої  школи.  Діти і дорослі випробували фарби та відпрацювали технологію нанесення малюнків.

Майже пів-проспекту Леніна зайняли під малюнки діти. Вони розділилися на команди. Кожна група отримала свою ділянку і взялася за роботу.

«Rе:пост» вів пряму онлайн відео-трансляцію з міста подій. «Стрім» - зараз так назівають прямі  включення в інтернеті. Слідкувати за стрімами нашої команди ви зможете на нашому каналі Repost-Stream.


Video streaming by Ustream


Video streaming by Ustream Гроші на краску збирали всім гуртом – через пожертви зібрали близько 1500 гривень. Допомогу надав Валерій Горбатко, розповіли організатори, виділив на фарбу 3000 гривень. Матеріал для малювання виявився не з дешевих. На подвір’я четвертої школи витратили близько 1000 гривень, розповіла Леся Чайковська, решту – на проспект. Але фарби таки не вистачило. Діти дуже розмахнулися у масштабах, тому, навіть в умовах економії фарби, деякі елементи залишились не втіленими.

Організатори повідомили, що будуть докуповувати ще матеріал та закінчувати малюнки наступного дня.

Багато дітей прийшли у шкільній формі, попри те, що організатори просили їх перевдягнутися. Дехто послухався і не пожалкував, тому що на етапі використання фарби піти не заплямованим не вдалося жодному. Добре відскіпався той, хто вимазав лише пальці.

21 квітня до Великодня в Южному пройдуть масові гуляння. ПК «Дружба» разом із активістами Южного влаштують святкування на площі із обрядовими танцями, веселощами та розважальною програмою. Розпочнуться святкування о 13.00.

 

 
 
Яндекс.Метрика