Re:пост

joomla

Яка ситуація з працівниками на підприємстві - розповідає директор КП «Южненська паляниця»

pekarnya_17.06.14.jpg — 31.63 Kб

Звільнення працівників з КП «Южненська паляниця» сталося з об’єктивних причин, розповіла «Re:пост» директор підприємства Оксана Тимків. Серед колишніх співробітників є пенсіонери, сумісники та ті, хто прийняв рішення за власним бажанням, навіть, в супереч того, що керівник пропонувала підвищення. Скорочення штату інженерно-технічного персоналу - процес необхідний і  викликаний теперішніми реаліями – запевнила директор.

За штатним розкладом, який був прийнятий у 2012 році, на підприємстві «Южненська паляниця» мало працювати 74 людини. На момент вступу Оксани Тимків на посаду директора фактично працювали 56 робітників.

-  З цих 56 – 18 керуючого складу і 18 пекарів, – розповідає «Re:пост» Оксана Тимків -  При таких обставинах на кожного працюючого один керівник – це не витримає ніяке підприємство.

Директор «Южненської паляниці» розповіла «Re:пост» по звільненню кожного окремого працівника. Оксана Тимків зауважила, що дійсно звернула увагу на кількість співробітників ІТР. Для того аби зменшити кількість керівного складу, вона прийняла рішення об’єднати схожі посади. Тим більше, що на той момент на підприємстві в ІТР працювали кілька сумісників та пенсіонерів. Деякі працівники прийняли рішення звільнитися самі, дехто знайшов іншу роботу. Були і кілька емоційних звільненнь, проте сталися вони через непорозуміння, а не через тиск, запевнила директор.

У результаті, був складений і затверджений штатний розклад на 49 працівників. При цьому фонд заробітної плати не уменшився. Жодна людина не була скорочена, навіть довелося шукати спеціалістів на деякі посади. Так посаду головного інженера довелося створювати – її за старим штатним розкладом не було.  Не було спочатку і спеціаліста. Підтвердила Оксана Тимків інформацію про призначення по посаду головного інженеру сина заступника міського голови Людмили Паскаль. Призначення відбулося 2 червня. За цей період Дмитро Паскаль зарекомендував себе як грамотний спеціаліст і відповідальний працівник, запевнила Оксана Василівна.

-  У нас в суботу сталася аварія. У печі не спрацювали запобіжники і вона працювала допоки не потекло масло. Мені вночі подзвонили і кажуть: «У нас в цеху повно диму!» А тут же люди працюють! Викликали мене, головного інженера, слюсаря і ми півночі масло збирали.  І молодий головний інженер, йому всього 23 роки, запустив до вечора піч. Я вважаю, що кожен має працювати, незалежно від того чий він син. А якщо у мене є діти, то вони не мають право працювати в Южному? У нього голова на місці, документи в порядку, то що його не можна брати на роботу? Він зробив «ЗІЛ», ця машина з 95 року і останні роки постійно ламається. І  сьогодні виїхалапо борошно.

Мало підприємство і великі борги. Довелося вирішувати питання і по грошам, які Андрій Бойченко вимагає повернути.      

- Прийшла я 23 квітня і почала свою роботу з того, що у мене на столі лежало рішення суду про те, що Бойченко вимагає повернути 322 тисячі, – розповіла Оксана Тимків – Крім того, заборгованість перед вітчизняними постачальниками у 416 тисяч гривень. Потім, податок на доходи фізичних осіб – 18 тисяч 400 гривень. НДС – 52 тисячі, плюс 2 тисячі мілкі платежі, невиплачена зарплата – 54 тисячі і 3,5 «Рошен». Це разом виходить більше мільйона боргів. І що мені робити. Далі тонути? Перше що я зробила – подаю в суд про розстрочку платежу. Нам спочатку відмовили у прийнятті позову. Потім ми подали з документами, з яких видно, що у нас за перший квартал 112 тисяч збитку, у фінансовому плані «паляниці» заплановано всього 5,8 тисяч прибутку отримати за рік. Тому виплатити борг немає фінансової можливості. Цей позов у нас прийняли, дійшли згоди і сталося це не без допомоги виконкому.

Спростувала Оксана Тимків припущення, що зміни у складі колективу пов’язані з можливою приватизацією.   

- Ви кажете, що хочуть приватизувати. Якби хотіли приватизувати – мене би сюди не поставили. Я докладу всі сили до того, щоб не дати продати «Южненську паляницю».  

Оксана Тимків також розповіла про перші досягнення, яких вдалося досягти за півтора місяці. Вдалося виплатити заробітну плату працівникам на 74%, майже на 100 тисяч скоротити борг перед постачальниками.  Крім фінансових питань довелося вирішувати і проблеми господарства:

-  Я почала з того, що на пекарні потруїли тарганів, купили спецодяг пекарям, вимили та прибрали навколо підприємства. Двірник вже навіть квіти висадила. Крім того, змінила графік роботи пекарів. Це дозволило на 300 – 400 гривень збільшити їм зарплату. За рахунок чого? У них було 8 годин денної зміни, 8 – нічної. За нічну зміну вони не встигали випікати, їх затримували на 1 – 1,5 години. А в денну зміну їх раніше відпускали. Тепер ми табілюємо по факту  - 7 годин у день, 9 годин вночі.  А ще доплачуємо пекарям за одну людину. Їх  зараз 6 у зміні, а потрібно 7.

Що стосується профспілки, Оксана Тимків вважає цей орган не ефективним. Свого часу вона розчарувалася в дієвості цієї організації і переконалася в тому, що профспілки не захищають працівників, а виконують накази адміністрації. Тому і вирішила запропонувати колективу розглянути питання його ліквідації. Але якщо її не підтримають, готова працювати з тим головою, який буде обраний.

У планах на найближче майбутнє – ремонт покрівлі. Через дірявий дах у дощову погоду в приміщенні протікає стеля. У зв’язку з цим, Оксана Тимків має намір винести на сесію міської ради питання про виділення 300 тисяч гривень на проведення ремонтних робіт аварійної покрівлі і сподівається, що депутати підтримають її ініціативи.

 
 
Яндекс.Метрика