Re:пост

joomla

Дитячий табір "Козачата" гарантує активний літній відпочинок для своїх відвідувачей.

12 червня свою активну роботу розпочав дитячий пришкільний пансіонат «Козачата». За весь свій час роботи табір набував якісних та кількісних змін.

Зараз це місце дуже полюбляють діти. Вихователі табору відмітили, що цього року багатьма членами пансіонату стали минулорічні відвідувачі.

Кількість дітей складає 153 особи. Всього в таборі організовано шість груп для різного віку.

Організаторами вільного часу є вихователі, які вигадують для дітей різноманітні розваги. Також маленькі «козачки» відвідують южненський пляж та кінотеатр.

- Ми намагаємось організувати їхній відпочинок таким чином, щоб наступного року дитина захотіла повернутися до табору. Діти проводять свій час у гуртках декоративно-прикладного мистецтва та займаються танцями. Також цього року ми відвідаємо аквапарк, дельфінарій та родео парк в Коблево, - Баранецька Олена, керівник табору «Козачата».

На питання щодо навчального процесу в пансіонаті керівник «Козачат» відповіла:

- Влітку, чесно кажучи, ми не навантажуємо дітей навчанням. Вони співають, танцюють, розважаються. А для навчання є школа. Табір це те місто, де вони мають відпочивати.

Відкриття сезону почалось з візитки кожного загону. В них діти продемонстрували свої творчі здібності та пролунав девіз кожної групи.

Давши старт веселому відпочинку, вихователі приготували декілька захоплюючих конкурсів на командну гру, адже діти мають стати однією великою сім'єю на час перебування у таборі.

По завершені розважальної програми кожна дитина прийняла присягу щодо перебування в пансіонаті. В якій були заповіді про доброту, дружбу, радість, та обіцянка бути слухняними.

Керівник пансіонату декілька шокована кількістю дітей у таборі - в минулому році їх було 116. Але цей факт свідчить лише про популярність та високу якість організації дозвіллєвої діяльності дітей.

 
 
Яндекс.Метрика