Re:пост

joomla

В дитячому садку "Казка" зробили спортивну залу, замінили лампи та сантехнику. Комісія приймала роботи.

12 червня Володимир Новацький з начальником відділу освіти Майєю Накінечною завітав до дитячого садка №4 «Казка». Метою візиту стала перевірка виконаних ремонтних робіт у садку.

З южненьского бюджету 2013 року було виділено 299 тисяч гривень на реставрацію поміщень. Ці кошти пішли на повне оновлення спортивної зали. На полу з’явилося спеціальне покриття, на якому падіння зведено до мінімуму, були закуплені гімнастичні мати, спортивний інвентар та встановлені баскетбольні кільця.

Наступним кроком стала заміна ламп розжарювання на економічні лампи денного світла. Це рішення сподобалося завідуючій дитячого садка Вірі Сучок. Вона відмітила, що саме ці лампи не псують дитячий зір. На сьогоднішній день це дуже актуально – середній рік, у якому відбувається погіршення зору помітно зменшився.

Багато бюджетних коштів пішло на ремонт туалетних кімнат, де, використовуючи нову технологію під назвою флок, відновили старе покриття стін. Також у вбиральнях було встановлено нові рукомийники та унітази.

Після огляду дитячого садка, Володимир Новацький зробив деякі замітки щодо планів на цей навчальний заклад:

- Взагалі все виконано добре. Але є деякі речі, яки ми ще повинні виправити. По-перше, це дитячі майданчики, на деяких потрібно зробити ремонт, а деякі повністю змінити. По-друге, це медичний кабінет. Як на мене, то цей кабінет один із найголовніших в садку.

Допомогти садочку також вирішили батьки. Їх зусиллями було зроблено ремонт в шістьох дитячих кімнатах. Але це був лише косметичний ремонт – пофарбували стіни та стелі.

З неробочим станом дитячих ігрових майданчиків згодні і батьки. Тому по мірі можливостей були пофарбовані альтанки та зроблені кришки для пісочниць.

Саме під час перевірочної комісіїї в садку проходили збори батьків та працівників закладу. Делегація прийшла поспілкуватися з мешканцями. В ході бесіди Володимир Новацький висловив деякі свої думки на майбутнє. Ідея полягає в тому, щоб бюджетні кошти на капітальний ремонт були виділені одноразово, але повна сума. Роботи планують проводити влітку. Під час ремонту діти будуть розподілені по інших дитячих садках.

 
 
Яндекс.Метрика