Re:пост

joomla

На честь Дня Конституції в Южному збиратимуть речі для військових та встановлять нову скульптуру в парку кованих фігур.

anons_d_konstitucii.jpg — 35.94 Kб

Фестиваль «Україна, ЙоЙ!» пройде цього року без масштабного розмаху, але за традиційною програмою. До Южного знову з’їдуться ковалі аби створити творчий виріб для парку кованих фігур. Розгортати палатки почнуть 28 червня після обіду. На майстер-класах южненців навчатимуть також гончарству.  

Святкування Дня Конституції в Южному розпочнеться з акції «В єдності - сила народу, Боже нам єдності дай…». Учасники заходу планують взяти участь у спільній молитві за Україну, що пройде за участі пасторів кількох церков. А також ініціативна група збиратиме допомогу солдатам. Запрошують южненців приєднатися до святкової ходи об 11 годині. Маршрут руху пролягатиме від Української православної церкви, через вулицю Будівельників та Греко-католицьку церкву до площі Перемоги. На площі активісти збиратимуть допомогу солдатам. Прийматимуться речі першої необхідності, а також гроші на придбання рації.   

Відкриття фестивалю «Україна, ЙоЙ!» відбудеться о 19 години. На площі, біля Палацу культури «Дружба», розпочнеться святковий концерт. Потім пройде презентація нового творчого проекту ковалів у парку кованих фігур. Традиційно, творчі працівники ПК «Дружба» запланували проведення патріотичної акції. Відбудеться вона на площі біля палацу.  Що саме створюватимуть южненці цього року – режисери тримають в секреті. Запрошують на фестиваль аби побачити акцію на власні очі.

Феєрверку та запрошених естрадних зірок цього року не буде. Концертна програма проводиться власними силами колективів палацу. Закриття фестивалю відбудеться наступного дня, 29 червня о 15 годині. А до того зацікавленні южненці зможуть повчитися гончарству та ковальству на традиційних майстер-класах.

 
 
Яндекс.Метрика