Re:пост

joomla

На святкуванні двадцятиріччя "Океана Ельзи" побувало більше 200 южненців.

«Океан Ельзи» цього року святкує своє двадцятиріччя. 28 червня гурт завітав до Одеси. Концерт відбувся на стадіоні «Чорноморець».

Всього на концерті зібралося близько 50 тисяч людей із різних областей України. Серед них «Re:пост» зустрів близько двохста жителів Южного.

Вільних місць ні на трибунах, ні в фан-зонах не залишилось. Аудиторію склали глядачі усіх віків – від немовлят до людей поважного віку.

Початок концерту було заплановано на 8 годину. Але з невідомих причин виступ гурту почався о 21:20. У цей час між глядачами відбувалися знайомства, різноманітні бесіди, а також, об’єднавшись у невеликі «гурти», вони разом виконували пісню, яка вже набуває статусу народної, присвячену президенту Російської федерації Володимиру Путіну.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=9OLq-SZgP_g

Концерт розпочався з пісні «Вставай, мила моя, вставай», яка одразу встановила динамічний дух концерту.

Атмосфера концерту не була святковою, це дійсно була зустріч усіх небайдужих до долі нашої країни. Святослав Вакарчук багато пісень присвятив саме Україні та подіям, що відбуваються зараз на сході.

Концерт в Одесі збігся з Днем Конституції України. На честь цього «Океан Ельзи» виконали «Моя маленька незалежність» та закликали усіх глядачів підняти прапори якнайвище. Людей, які прийшли з національною символікою нараховувалося більше половини усієї аудиторії.

Виконавши 21 пісню, Святослав Вакарчук разом із музикантами почали прощатися з одеситами та покинули сцену. Але люди не збиралися закінчувати цей вечір та вимагали продовження концерту.

Під бурхливе: «Ще! Ще!» гурт повернувся на сцену. За весь концерт «Океан Ельзи» чотири рази виходили на біс.

На одному із повернень на сцену на одеситів чекав сюрприз від «ОЕ». Вони виконали пісню Л. Утьосова – «У Черного моря».

- Моє улюблене місто в Україні – це місто Львів. Але на другому місці для мене Одеса. У Одеси є свій характер, це то місто, яке не сплутаєш ніколи ні з чим, це ті люди, яких ніколи не сплутаєш ні з ким. Це той настрій, ті жарти, які завжди залишаються з тобою, - Святослав Вакарчук.

До концерту гурт підготувався дуже творчо. Ще однією несподіванкою для глядачів став вихід на сцену усієї компанії музикантів в формі «Чорноморця».

Ювілейний виступ закінчився о першій годині ночі. Після останньої пісні «Susy» глядачі вже не стали зазивати гурт повернутися на сцену – від багатьох із них чулося «Не треба, вони вже втомилися».

 
 
Яндекс.Метрика