Re:пост

joomla

Сайту «Re:пост» виповнилося 1,5 року. Підсумки та висновки.

repost_pidsumki_zayav.jpg — 35.85 KбДякуємо, друзі, за вашу підтримку та розуміння. За час перебування нашого сайту на «канікулах» ми отримали багато дзвінків, листів та звернень особисто. 19 серпня виповниться рівно 1,5 року від того дня, коли сайт «Re:пост» вперше вийшов в світову мережу Інтернет. У зв’язку з цим ми разово перериваємо нашу відпустку для того, аби підбити підсумки роботи, а також розповісти, як ви можете допомогти проекту.

Дорогі друзі, дякуємо вам за те, що увесь час були з нами. Ми з вами довели, що інформаційне життя Южного у межах новітніх ЗМІ існує. Більше того, інформація у світовій мережі Інтернет здатна впливати на загальну ситуацію в місті. Хочеться пригадати лише кілька випадків.

Восени 2013 року в Южному невідомий скоїв кілька нападів на жінок. Про це журналісти дізналися з постів та коментарів в групі соціальної мережі. Правоохоронці спочатку вирішили приховати  ці факти і, коментуючи ситуацію журналістам сайту, зауважили, що подібних фактів зафіксовано не було. Проте, кілька жінок, які стали жертвами, так званого, "душителя", спростували цю інформацію і погодилися дати інтерв’ю журналістам «Re:пост». Наступного дня правоохоронці вибачилися за неправдиву інформацію, яку вони надали, а через тиждень був затриманий підозрюваний. До сьогоднішнього дня подібних випадків в місті більше не відбувалося.

У січні цього року нам з вами вдалося, разом із комунальниками, швидко подолати наслідки стихії. Поламане після глобального обмерзання гілля вдалося прибрати у кілька етапів. Без допомоги активістів комунальникам довелося б витратити на це набагато більше часу та сил.

Слід зауважити, що в період відсутності електропостачання в місті, саме сайт  «Re:пост» вчасно інформував читачів про ситуацію в місті. Ми спочатку самостійно винайшли спосіб, як опублікувати матеріал на сайті, а потім при підтримці інтернет-провайдера «Лан-телеком» інформували читачів, як місто живе без світла, води та опалення. До речі, в цей період був встановлений рекорд по кількості відвідувань. За даними «Goole - Analytics» 29 січня сайт відвідали 3 535 користувачів. Наступний рекорд був встановлений 8 липня. В цей день на сайті побувало 4 199 користувачів.

pr_itog_1.jpg — 53.08 Kб

Слід зауважити, що за час своєї роботи сайт «Re:пост» став першоджерелом міста Южного. Про події в місті інтернет-спільнота дізнавалася саме з нашого видання. Зокрема, багато регіональних та загальнонаціональних електронних видань публікують на своїх сторінках матеріали про події в Южному з посиланням на «Re:пост» . За даними «Яндекс - вебмайстер» 96 електронних видань оприлюднювали на своїх сторінках матеріалу з ресурсу «Re:пост».

Ольга Комарова під час підготовки матеріалу про матч БК "Хімік"

Нерідко матеріали, що були опубліковані на сайті «Re:пост», ставали темою для телевізійних репортажів загальнонаціональних каналів. Зокрема, в період з серпня по листопада 2013 року в Южному почали відбуватися масові отруєння безпритульних тварин, переважно собак. Нам вдалося привернути увагу центральних ЗМІ до цієї проблеми. Фото та відео, що відзняли журналісти сайту, стали основою для матеріалів колег з інших телеканалів. Також, журналісти використовували відео нашого сайту з ДТП, що сталося в Кошарах, пожежі на складах сантехніки, смерчу, що проходив неподалік від Южного і т.д.

Наталя Мізюкіна під час прямої трансляції з виборчої дільниці.

Нас більше 100 тисяч. За півтора року нашої роботи сайт відвідали 122 251 житель планети. Найбільш активні читачі, звісно, з України. Зокрема, з Южного, Одеси, Києва, Львова, Москви, Дніпропетровська і так далі. На сайті опубліковано більше 2 тисяч статей, багато відео та фото. Адже проект «Re:пост» створювався як мультимедійний ресурс, тому більшість подій фіксувалися на відео.

pr_itog_2.jpg — 63.46 Kб

Ще одним нововведенням стала можливість транслювати події наживо. Журналісти придбали обладнання для стрімів і вперше вийшли на ресурсі «Ustream» наприкінці квітня. За цей час було здійснено близько 100 прямих трансляцій. Протестний мітинг жителів селища Чорноморського, засідання виконкому та сесій, ситуація на блокпосту «Кошари», позачергові вибори президента – це не повний перелік подій, які наші читачі мали можливість бачити наживо.

Ольга Годовенко під час прямої трансляції зі святкування Дня Конституції в Южному.

На сайті «Re:пост» існує кілька дискусійних майданчиків. В першу чергу – це можливість читачам залишати свої коментарі під статтями. Друге – соціальні мережі. На сьогоднішній день, група «Re:пост» «ВКонтакті» складає 3195 користувачів. Група у «ФБ» наразі не така велика, всього 203 людини, але в останній час користувачі цієї соціальної мережі почали активніше вступати в спільноту.

Принцип наших дискусійних майданчиків: поважайте один одного, не переходьте на особистості, не намагайтеся образити співрозмовника, поважайте країну, в якій живете – і тоді для вас наші групи відкритті.

Протягом одного року проект зміг існувати завдяки підтримці Міжнародного фонду «Відродження». Зараз ви нас питаєте: «Як можна підтримати сайт?». Проект «Re:пост» заснований громадською організацією «Южненське Незалежне Інформаційне Товариство «Дія Слова». На підтримку електронного видання дійсно можна надати добровільні пожертви. Спочатку ми не планували звертатися по допомогу до читачів. Проте багато хто звернувся до нас з цією пропозицією. Ми викладаємо реквізити для тих, хто дійсно має бажання допомогти сайту «Re:пост» працювати далі.

Реквізити:

Одержувач: ГО «ЮНІТ «Дія Слова»

код за ЄДРПОУ 38556478

р/р 26002054311622 в ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

МФО 328704

Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога  

Гроші будуть використані на зарплату журналістів. Про використання коштів будемо звітувати.

P.S. Також дякуємо колегам за пропозиції працевлаштування. Зараз ми знаходимось у стані пошуку джерел фінансування. Якщо наші пошуки не принесуть бажаного результату, то ми обов’язково врахуємо ваші пропозиції.

 
 
Яндекс.Метрика