Re:пост

joomla

Санаторій-профілакторій «Портовик» опинився за крок до передачі в комунальну власність.

profilak_zayav_40914.jpg — 24.40 Kб

Депутати намагалися приховати факт можливої зміни статусу санаторія - профілакторію «Портовик». На сесії міської ради деякі присутні в залі зробили спробу зірвати виступ Олександра Горіна. Мова йшла про підготовлений проект рішення, який так і не винесли на розгляд депутатського корпусу. В документі йдеться, що депутати мають дати згоду на прийняття в комунальну власність ОСК «Портовик».

За нашою інформацією, про наміри міської влади змінити  статус санаторію-профілакторію не знали навіть у колективі. Інформація до працівників СП «Портовик» дійшла випадково. Перші офіційні пояснення від представників профкому ДП «Адміністрація морських портів України» були озвучені за два дні до сесії, на якій мали розглядати питання щодо подальшої долі підприємства. Тому цехком санаторію-профілакторію змушений був терміново звернутися до депутата міської Олександра Горіна. 

Отже, в проекті рішення зазначено, що 19 серпня 2014 року голова Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Амелін А.М., звернувся до Южненської міської ради з листом. Відповідно до цього депутати мали «надати згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності багатофункціонального комплексу «Портовик», який нині знаходиться на балансі «Адміністрації морських портів України».

Водночас, в листі зазначається, що передачу ОСК «Портовик» ініціював міський голова Володимир Новацький і «Адміністрація морських портів України» висуває вимоги, щодо збереження «соціального пакету» працівників та незміни статусу комплексу.

Цехком у своєму зверненні висловив стурбованість відносно спроможності міста утримувати комплекс, зважаючи на те, що ОСК «Портовик» знаходиться на дотації. Також в листі зазначається, що «в умовах нестабільної політичної та економічної ситуації в країні недопустимо ставити під загрозу  працеспроможність та існування одного з відносно крупних підприємств». Сьогодні в ОСК «Портовик» працює 85 штатних працівників та 19 залучаються у літній період.

Цехком від імені колективу просить депутата Олександра Горіна розібратися у правовій стороні питання «так як раніше, під час передачі інших соціальних об’єктів, які на той момент належали порту «Южний»,  у комунальну власність в 2012 році, колективу було дано роз’яснення, що відповідно до законодавства санаторно-курортна установа не може бути передана будь-кому безоплатно, а тільки продано після відповідної процедури оцінки та тендерних торгів». Також колектив просить сприяти зустрічі з міським головою Володимиром Новацьким.

За інформацією «Re:пост», з працівниками ОСК «Портовик» заплановано кілька зустрічей. Зокрема, 3 вересня з колективом зустрівся начальник Южненської філіалу Державного підприємства «Адміністрації морських портів України» Максим Широков. Зустріч відбувалася у закритому режимі.  

Про точну дату зустрічі з міським головою поки що колектив нічого не знає. «Re:пост» відомо, що Володимир Новацький з 4 вересня перебуває у відпустці. Повернутися планує у 20-х числах вересня.

Фрагмент засідання сесії

 
 
Яндекс.Метрика