Re:пост

joomla

Южненці активно долучаються до акції із обливанням. Найбільшого поширення захід набув в четвертій школі

Южненці приєднуютья до популярної акції  #IceBucketChallenge. Вона спрямована на поширення благодійності серед людей.

Взагалі, ідея акції належить американській компанії ALS. Мета заходу привернути увагу та зібрати кошти на дослідження рідкісної, невиліковної і мало кому відомої хвороби - боковий аміотрофічний склероз.

Суть акції полягає в тому, щоб облитися водою із льодом та перерахувати благодійний внесок, також обов’язково необхідно кинути виклик ще трьом особам. В  США, ті, хто відмовлявся від участі мав сплатити 100 доларів на користь компанії, за умовами акції.

 В Україні цей рух продовжився, але було запропоновано перераховувати благодійні внески у фонд «Таблеточки». Це міжнародний благодійний фонд допомоги важкохворим дітям, які перебувають на лікуванні в Київському дитячому центрі онкогематології НДСЛ «ОХМАТДИТ».

Але українці по ходу гри самі переробили правила, у зв’язку із війною в країні. Фінансову допомогу направляють на забезпечення військових, поранених та біженців. Кожен учасник сам для себе обирає куди він спрямує свої кошти, так само, як і суму кожен обирає, виходячи їз своїх можливостей.

Місто Южне активно долучилося до міжнародної акції. Найактивнішими гравцями стали вчителі та учні НВК ім. В.Чорновола. В них тепер кожен ранок розпочинається із обливань та викликів. І, здається, що ця традиція може значно подовжитися, бо і дорослі, і діти із захопленням переймають ініціативу.

Що стосується дітей, то вчителі, перед тим, як дозволити їм обливатися водою із льодом, питають згоди батьків.

Розпочали акцію на подвір’ї школи 4 вересня, виклик прийняла Олеся Чайківська.

5 вересня виклик прийняв директор школи Тарас Прокопечко, а також вчителі. Приєдналася до акції Лариса Дем’янішина, вона обливалася із картиною в руках, яку написала напередодні для військових в АТО.

- Я її для війська намалювала, вона по духу православна, але є  міжконфесійною. Вона такими фарбами написана, що води не бояться, - Лариса Дем’янішина.

Під час акції виклик було кинуто Андрію Оносову, Ігорю Чугуннікову, отцю Миколі УПЦ КП, також вчителям школи та багатьом учням.

Гроші учасники направлять на допомогу пораненим в зоні АТО людям.

Тим часом в соцмережах поширюються відео багатьох южненців та колективів, які долучилися до #Ice Bucket Challenge .

Южненська команда з американського футболу «Гепарди»  одна з найперших в Южному виклала своє відео.

Юрій Чебан, веслувальник ФСК «Хімік», олімпійський чемпіон також взяв участь в #Ice Bucket Challenge

Олександр Горін, депутат Южненської міської ради, прийняв виклик.

Компанія «ТІС» приголомшила всіх своєю участю, оригінальним виконанням  та й тим,  що в такий спосіб вони відзначили своє 20-річчя.

Якщо Ви знаєте про участь в #IceBucket hallenge відомих та цікавих людей міста Южного, або знайшли креативне втілення такого виклику в Южному, то надсилайте нам в наші групи Вконтакті та Фейсбуці.

Щодо креативності, то, все ж таки, замислюйтесь про безпеку, тому що бувають і смішні, і сумні випадки із шукачами незвичайних обливань.

Як, наприклад, із цієї підбірки невдалих обливань із США :)

 

 

 
 
Яндекс.Метрика