Re:пост

joomla

Медики Южного перерахували свій одноденний заробіток на допомогу бійцям АТО.

likarnya_zayavka_160914.jpg — 56.75 Kб

Медики Южненської лікарні та поліклініки вирішили допомогти українській армії грошима. На колективних зборах було прийнято рішення перерахувати одноденний заробіток на благодійний фонд. Куди саме відправляти гроші вирішили не відразу. Виявилося, що навіть у військкоматах не володіють подібною інформацією. Як розповів Роман Лиманський, головний лікар міста, важливо було отримати гарантії, що організація, яка отримає кошти, потім надасть повний звіт.

-   Я звернувся в чотири, не менше, організації, які призвані цим займатися, то кругом були проблеми, – розповів «Re:пост» головний лікар Роман Лиманський – Люди, які перераховують кошти, хочуть знати кому вони допомогла. Коли я звертався в ті організації, відділи, військові частини то розумів, що ми не отримаємо звітів. Випадково мені подзвонила Шегіда Лариса Георгіївна і я її спитав. Вона відповіла, що у нас є такий фонд. Я зв’язався з керівником, і вияснив, що цей фонд допомагає військовій частині, яка розташована недалеко від  Южного, а бійці цієї бригади беруть безпосередню участь в Антитерористичній операції.  

Сума, яку зібрали медики – 26 тисяч 500 гривень. Гроші мають піти на збереження життя і попередження травмування бійців АТО, зазначив головний лікар. На ці кошти мають придбати необхідну військову амуніцію – або бронежилети, або каски, або, навіть, ліки. Головне аби бійці отримали те, що їм необхідно.  

Фонд має надати повний звіт про придбані речі для солдат української армії. У понеділок, 22 вересня, керівник фонду повинен представити колективу медиків увесь перелік, а також підтверджуючі документи.  

 
 
Яндекс.Метрика