Re:пост

joomla

Стронгмени, естафети, ярмарок, дитяча програма та концерт - така святкова програма тривала на площі Перемоги.

Glavnaya_1_.jpg — 60.38 Kб

Розважальна програма на День міста в Южному, цього року, була скромнішою за попередні роки.

Головним завданням програми святкування було зібрати гроші на допомогу українській армії. Ця акція відбувалася у концертній залі палацу "Дружба".  Тому керівництво міста не запрошувало відомих зірок української естради. Концертна програма і в залі і на площі Перемоги складалася з місцевих артистів. 

Центром уваги мешканців Южного стали силачі – стронгмени, які приїхали у Южний з різних куточків України. Їхні змагання тривали близько трьох годин.

У 16.00, після відкриття будинку та пам’ятника Шевченку, в центрі Южного розпочалась розважальна програма для тих, хто не потрапив до концертної зали. 

Головними героями вуличних змагань стали стронгмени, які приїхали в Южний разом із організаторами фестивалю «Здорова молодь – здорова нація».

7 кремезних чоловіків змагалися у 4 етапах, де вони мали продемонструвати свою витривалість, силу та потужність.  

Перша вправа -  підняття залізної колоди вагою у 90 кг, з часом вага для всіх учасників збільшували до 125 кг. 

Друга вправа нагадувала прогулянку із штангами по площі, яка була відведена для змагань.

   

Вага так званих чемоданів "для прогулянки" була – 120 кг.
Третя вправа, під назвою «Дабл», щоб виконати потрібно було підняти гантелю вагою у 60 кг одною рукою.
Четверта вправа називалася «Шилт», під час виконання цієї вправи потрібно було донести великий, вагою у 150 кг, предмет, який з першу був схожий на невеличку труну. Ціль цієї вправи продемонструвати витривалість та силу.

Протягом професійних змагань стронгменів, на площу були запрошені всі охочі потягати залізну колоду. Ними виявилися учасники фестивалю. Колода для них була вагою у 60 кг. Далеко не всім хлопцям підкорилася ця вага, проте троє все ж таки, показали справжній клас.

Однак хлопець із Рівного, який займається паркуром, одержав перемогу та головний приз для аматорів – два банани. 

Майже три години змагань пролетіли на одному диханні. Переможцем змагань найсильніших мужчин України став Михайло Ганбашидзе зі Львова.

Фінальним акордом змагань стале нагородження команд всіх 22 областей України, які брали участь у фестивалі «Здорова молодь – здорова нація».

Переможцями у змаганнях стала команда Полтавської області.

Далі на сцені площі проходила дитяча розважальна програма, потім пройшов концерт, в якому брали участь фіналісти конкурсу "Южне має талант".
Перед завершенням святкового вечора на сцені з вітанням виступив міський голова Володимир Новацький.

                         

 
 
Яндекс.Метрика