Re:пост

joomla

"Подія року": хто отримав нагороди, як пройшов концерт та чи вдалося реалізувати благодійний задум.

«Подія року» - щорічний захід на якому нагороджуються люди, підприємства, колективи за свої досягнення і значні внески у розвиток Южного.

Цього разу формат заходу, присвяченого Дню народження міста, був незвичайний. Вперше він мав благодійний характер. Пов’язане це, звісно, із тим неочікуваним та страшним становищем в яке потрапила наша Україна. В країні війна, чоловіків забирають на фронт, хтось йде добровольцем. Южненці також не виключення, наші земляки знаходяться у лавах Збройних сил, а дехто на самій лінії вогню.

Тож на головному міському заході року вирішили збирати кошти на допомогу військовим. Скриньки для збору коштів стояли у  фойє Палацу культури та в концертному  залі. Багато южненців долучилися до благодійності.

Також на самому концерті було проведено аукціон картин южненських художників: Лариси Дем'янішиної, Юлії Грачик, Вікторії Вівчар, Тетяни Воробей, Валерія Бут.

Підрахунок зібраних коштів проходив відразу після концерту на очах у всіх відвідувачів, безпосередньо у фойє Палацу культури. До підрахунку долучалися волонтери та представники громадськості.

Транслювався весь процес у прямому ефірі в інтернет журналістами «Rе:пост» на каналі Repost-stream.

Усього зібрали 30 тисяч гривень, більшість коштів вдалося зібрати завдяки аукціону картин. Найбільша сума за картину склала 11 000 гривень. Роман Лиманський, головний лікар міста, придбав цю картину і пообіцяв розмістити її у лікарні, як і ікону, яку він також придбав на цьому аукціоні.

Наступного ж для волонтери "Армії Help" закупили все необхідне, що просили військові. Допомога буде направлена погранцям, які зараз під Маріуполем. Серед них є южненці.

На заході побували військові 28-ї механізованої бригади. Хлопці нещодавно повернулися із зони військових дій в АТО, та незабаром знову відправляться захищати нашу країну. Коли чоловіків запросили на сцену, весь зал вітав їх стоячи.

Волонтер Олександр Чоков вручив військовим прапори із назвами підрозділів.

Сама концертна програма складалася з двох частин.

Перша була присвячена нагородам та врученням щорічної премії «Подія року»

Від Одеської обласної ради Почесні грамоти вручив Петро Хлицов, заступник голови Одеської обласної ради.

За багаторічну плідну працю,  за самовіддане служіння справі навчання та виховання підростаючого покоління, розвиток освітньої галузі, високий професіоналізм та з нагоди Дня міста Южного нагороди отримали:

- Дудар  Раїса  Анатоліївна, вчитель математики комунального закладу «Южненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня спеціалізована школа 1-3 ступенів № 2 – центр позашкільної освіти – професійно-технічне училище) Южненської міської ради Одеської області»

«Працює вчителем математики з 1987 року. Компетентний робітник, багато уваги приділяє виробленню у підлітків свідомого ставлення до  навчання, інтересу до знань, самостійності в оволодінні знаннями.  Виявляє високий рівень професіоналізму, творчості, забезпечує високу результативність і якість своєї праці. Відповідальна, дисциплінована, добросовісна», - розповіли ведучі.

- Шестов Андрій  Вікторович, директор комунального підприємства «Міський житлово-комунальний центр»

«Працює в комунальному господарстві з 2012 року на посаді директора. Здійснює ремонтні та відновлювальні роботи по місту Южному,  приймає активну участь в ліквідації аварійних ситуацій на мережах водопостачання та каналізації. Відповідальний, добросовісний, користується повагою серед підлеглих», - зазначили під час нагородження. 

Володимир Новацький нагородив Почесними грамотами Одеської ОДА за значний внесок у забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку міста, багаторічну плідну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня міста Южного таких южненців:

- Долженчук Петро Павлович, лікар-хірург поліклінічного відділення комунального закладу «Южненська міська лікарня»

«Працює в КЗ «Южненська міська лікарня» з 2011 року, проявив себе як висококваліфікований, відповідальний, принциповий працівник. Постійно  підвищує свій професійний рівень, слідкує за нововведеннями. В ставленні до хворих завжди чуйний та уважний, бере участь в громадській діяльності», -  відзначили при нагородженні.

- Губка Олександр Юрійович, заступник начальника управління - начальник відділу капітального будівництва управління архітектури та містобудування Южненської міської ради

«Працює в Южненській міській раді з 2009 року. Зарекомендував себе як грамотний спеціаліст. Займається реалізацією  прийнятих нормативних актів та  міських програм,  здійснює реєстрацію проектно-кошторисної документації,  готує дозволи на провадження робіт, здійснює  перевірку якості виконаних будівельно-монтажних робіт, проводить відповідні роботи з державних закупівель, активно займається організацією будівельних робіт на Доступному житлі», - розповіли зі сцени.

Почесною грамотою виконкому Южненської міської ради за самовіддану  сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування, соціально-економічний та культурний розвиток міста, активну громадську діяльність  та з нагоди святкування  Дня міста Южного нагородили:

- Сарбаєва Сергія Євгеновича, головного  інженера державного підприємства  Морський торговельний порт  «Южний»

- Льовшина Володимира Сергійовича, начальника цеху водообробки Публічного акціонерного товариства  «Одеський припортовий завод».

Як зазначила ведуча, Лариса Шегіда, ці спеціалісти неодноразово приходили на допомогу місту під час стихійного лиха взимку і їх внесок у відновлення життєдіяльності міста був вкрай важливим.

Далі розпочалася церемонія вручення премії «Подія року».

Першу нагороду отримав  Одеський припортовий завод за впровадження сучасної системи безпеки, підтримку та удосконалення систем техногенної безпеки діяльності окремих процесів в цехах Одеського припортового заводу.

За впровадження заходів з днопоглиблювальних робіт в акваторії і на підхідному каналі порту «Южний» нагороду «Подія року» вручили Широкову Максиму Анатолійовичу, начальнику  Южненської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Адміністрація морського порту «Южний»). За те ж саме вручили нагороду і порту "Южний", прийняв її головний інженер підприємства Сарбаєв Сергій.

За вклад інвестицій у розширення нових потужностей, здачу  нового комплексу – олійноекстракційного заводу з переробки соняшнику, проектною потужністю 1200 тонн на добу нагороду отримав «Дельта Вілмар» в особі Талаха Владислава Володимировича, директора товариства з обмеженою відповідальністю «ДЕЛЬТА ВІЛМАР СНД».

За розширення сфери діяльності, вихід на експортні поставки продукції та початок будівництва побутового корпусу  площею 2,0 тис.м.кв нагородили підприємство "Южний електротехнічний завод» в особі його директора Мартинюка Валентина Петровича.

За отримання Гран-прі у фестивалі-конкурсі Міжнародного благодійного фонду «Соняшник», за Кубок «Кобзова» у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зірки майбутнього», за отримання звання Дипломанта у  Міжнародному фестивалі циркового мистецтва у Будапешті та виступ в цирку м. Будапешт нагороджена Бакалкіна Марія, вихованка циркової студії «Каскад» ПК «Дружба», стипендіат Благодійного фонду ім. Є. Яценка в номінації «Циркове мистецтво», стипендіат южненського міського голови.

За 1 місце на Чемпіонаті Світу з  веслування на каное, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України та міста Южного нагороджено Юрія Чебана, чемпіона Світу (2014 рік, Москва).

 

Нагороду отримала замість Юри його мама, яка є першим його тренером. Її палка щира патріотична промова була настільки відвертою, що трохи приголомшила патріотичну публіку, але водночас і зарядила бойовим настроєм. Людмила Чебан розповіла про світову перемогу у Москві, де Юра на долі секунди випередив свого суперника-росіянина.

 За перше місце в Чемпіонаті України з волейболу в Суперлізі та перше місце в Кубку України «Подія року» отримала Жіноча волейбольна команда «Хімік» (Президент клубу – Аблямітов Нусрет Джефарович). Нагороду вручили головному тренеру команди Сергію Голотову.

 

За 2 місце в Чемпіонаті України з баскетболу в Суперлізі нагороджено Баскетбольний клуб «Хімік» (Президент клубу – Сергій Миколайович  Назаренко). Нагороду вручили Олексію Діберту, заступнику директора БК «Хімік».

 

Концертна програма хоча і складалася з номерів, підготованих власними силами, але виявилася повним сюрпризом для глядачів. Відвідувачі вийшли задоволені та здивовані.

На сцені виступало багато нових, не знайомих широкому загалу облич, серед них працівники порту та заводу, показувалися прем’єри номерів від колективів Палацу, виступали танцювальні колективи із сучасною хореографією.

Ідеї більшості номерів концерту належать Юрію Доценко, аранжувальнику ПК «Дружба». Він писав для виступів аранжування, вигадував постановки та оформлював номера у шоу.

 

Режисерами всього заходу «Подія року» і авторами благодійної інтерпретації заходу є Костянтин Бородавко та Лариса Шегіда.

 

Фоторепортаж з концерту:

 

 

 

     

 
 
Яндекс.Метрика