Re:пост

joomla

Українці висміюють російські новини та проводять експерименти на вулиці

Українці продовжують висміювати російські новини у гумористичних програмах та проводять експерименти на вулицях.

В саркастичному проекті Майкла Щура, у другій частині відео-програми, журналісти провели експеримент з метою з'ясування ставлення українців до російських ЗМІ. Реакцію і коментарі громадян України вони знімали на відео.

 

Як передає сайт УНІАН, журналістка Тетяна Крисова, яка видає себе за російську журналістку, намагається з'ясувати за що українці недолюблюють російські ЗМІ.

Вона підходить з питанням до перехожих і кожен раз представляється співробітником різних російських ЗМІ. "Я з російськими каналами не спілкуюся", - відповіла жінка, до якої підійшла журналістка. Однак потім жінка не витримала і сказала: "Ви вбивці. Ваш Путін і ваша армія". Після чого попросила журналістку піти і гидливо плюнула.

Далі журналістка підійшла до молодої пари і представилася співробітником Life news. Почувши це, молодик вигукнув, що журналістці не можна перебувати в Україні. "Вам же не можна тут працювати, ви ж заборонені", - сказав він.

Біля парку Шевченка журналістка підійшла до жінки, яка прибирала тротуар, з проханням прокоментувати ситуацію. На що жінка відповіла: "Йдіть зі своїм Путіним". Після чого відвернулася від так званої російської журналістки.

Після цього Тетяна Крисова вже на Хрещатику підійшла до чоловіка і запитала чи можна на нього надіти георгіївську стрічку, і щоб він сказав що любить російське телебачення, на що чоловік відповів: "Ніколи в житті", і почав пояснювати журналістці за що українці не люблять російські ЗМІ.

Потім журналістка підійшла до нетверезого чоловіка, який за 50 грн погодився сказати, що він поважає російське телебачення і на камеру заявив, що воно найоб'єктивніше в світі.

Студия "Квартал-95" випустила якісну пародію на російського скандального ведучого новин Дмитра Кісельова, за мотивами відомого фільму із Джимом Керрі у головній ролі. Відео набуло широкої популярності у просторах Інтернету.

 

Кожна нова непідтверджена скандальна інформація, яку поширюють російські ЗМІ, викликає шалену реакцію у інтернет-спільноти, яка проявляється у гуморі та сарказмі.

Детальніше про жарти на тему "2 раба" в матеріалі ТСН.

 
 
Яндекс.Метрика