Re:пост

joomla

Южненські школярі взяли участь в екологічному конкурсі від АМП "Южний"

Адміністрація морського порту «Южний» за сприяння виконавчого комітету Южненської міської ради провела конкурс творчих робіт на екологічну тематику – «Зелена хвиля». Учасниками акції стали більше 200 школярів міста Южного. Автори найкращих робіт були відзначені цінними подарунками.

 

Южненський загальноміський екологічний конкурс «Зелена хвиля» проходив в межах заходів до Всесвітнього дня моря та Міжнародного дня Чорного моря. Свої роботи на розгляд журі мали змогу надати дошкільнята та школярі віком від 6 до 18 років. Через елементи образотворчого, літературного та фотомистецтва учасники мали донести головну ідею конкурсу – бережливе ставлення до навколишнього природного середовища у всіх сферах людської діяльності.

Конкурс проводився у два етапи. В межах першого журі визначило кращих у кожному навчальному закладі. Їх роботи потрапили до фіналу й були представлені у музеї історії порту «Южний».

Переможців обирали у трьох номінаціях: «Екологічний буклет», «Екологічний колаж» та «Екологічний плакат». Гран-прі конкурсу було присуджено Світлані Мороз (ЗОШ №1) за роботу «Обирай», Марії Господарик (ЗОШ №3), Єлизаветі Кулик та Тетяні Багрянцевій за роботу «Люди, схаменіться!».

На всіх фіналістів чекали пам’ятні сувеніри, а переможці були нагороджені цінними подарунками. Також сюрпризом для всіх учасників стала екскурсія до музею цікавих наук, організована профкомом адміністрації морського порту «Южний».

Під час урочистого нагородження переможців конкурсу начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков пообіцяв, що конкурс стане традиційним.

«Зелена хвиля» – це наш внесок в екологічне виховання підростаючого покоління. Ми хотіли, аби діти замислилися над важливістю бережливого ставлення до природи. Судячи з кількості учасників та змістовності конкурсних робіт, нам це вдалося. Тому цей конкурс ми будемо проводити щороку», - відзначив Максим Широков. 

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 
 
Яндекс.Метрика