Re:пост

joomla

Южненські рятівники провели навчання у школах та дитсадках

16 жовтня о 10 год. 00 хв.  було проведено захід на тему «Життя маємо за нього відповідаємо», на якому змоделювали ситуацію «ПОЖЕЖА». Завданням дитячого садка було вчасно та якісно провести евакуацію.

Завідувач ДНЗ  № 5 Огородникова Людмила Борисівна слідкувала за процесом евакуації та контролювала час, в який потрібно вкластись, він складає 10 хв.

Єфімова  Олена Валентинівна, методист ДНЗ №5, відзвітувала завідувачу дитячого садка та начальнику 39-ДПРЧ ГУ ДСНС України в Одеській області, що дітей та працівників дитячого садка евакуйовано в повному обсязі, а саме 162 особи за 6 хвилин. 17 жовтня о 10 год. 00хв., у дошкільному навчальному закладі «Южненський міський ясла - садок №4 «Казка», також було проведено евакуацію на випадок пожежі.

Завідувач дитячого садка Сучок Віра Євгенівна доповіла, що діти, вихователі та обслуговуючий персонал евакуйовані в кількості 79 дітей та 19 дорослих. Евакуація пройшла за 5 хвилин.Зі слів Віри Євгенівни, такі заходи проводять щороку, для більшої впевненості вихователів та дітей в надзвичайних ситуаціях. Пригадує, як при проведенні перших навчальних евакуацій, під звуки сирени дорослі більше панікували, ніж дітлахи.

На думку співробітників Южненського МС ГУ ДСНС України в Одеській області,завдяки щорічним тренуванням, діти та вихователі дитячих садків показали організованість та злагодженість під час евакуації.  

Протягом листопада у ДНЗ №3 «Райдуга» та ДНЗ №4 «Казка» було проведено заняття щодо правил безпечної поведінки вдома та продемонстровано мультфільм «Фокс і Трот поспішають на допомогу» .Також дітки поділилися своїми знаннями, чим не можна гратися та що потрібно робити у випадку пожежі.  

У загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах проведено відкриті уроки та класні години з представниками ДСНС, на яких піднімалися питання щодо правил пожежної безпеки в побуті та дії дітей у надзвичайних ситуаціях різного характеру, продемонстровано відеофільм «Небезпечні знахідки».

 

Вчителі шкіл відмітили, що дітям потрібно нагадувати, а декому й навчитись правил пожежної безпеки та поведінки в різних ситуаціях.

Діти залишились задоволеними проведеним навчання,  особливо їм сподобався відеофільм «Небезпечні знахідки».

Також учні 6-го класу НВК ім. Чорновола завітали до підрозділу ДПРЧ-39 на екскурсію, де рятівники продемонстрували пожежно – технічне озброєння та призначення аварійно – рятувальних засобів пожежної частини.

Інформація та фото:

Южненський МС ГУ ДСНС України в Одеській області

 
 
Яндекс.Метрика