Re:пост

joomla

Южний приєднався до всеукраїнської акції "Зігрій героя". Оголені дівчата зібрали 1,780 гривень.

Golovna_Divchata_.JPG — 56.50 Kб

"Холодно! А як хлопцям на передовій?" З такими плакатами вийшли по-літньому вдягнені южнеські дівчата 30 листопада на головні вулиці міста.

Таким чином Южний приєднався до всеукраїнського флешмобу на підтримку українських військових, які воюють та мерзнуть на передовій на сході країни.

Акція була спрямована на збір коштів, які планують направити на покупку теплих речей для військових.

                       

О дванадцятій тридцять, вдягнені у сарафани та літні плаття, з віночками на голові, Леся Чайківська, Олена Кравченко та Ксеня Юркевич відважно відправилися на, вже по-зимовому, холодні вулиці Южного. 

Протягом двадцяти хвилин вони ходили із плакатами та збирали гроші з початку на площі Перемоги, потім на проспекті Леніна, а потім вже біля супермаркету "Копійка".

На диво южненці дуже активно реагували на такий незвичний флешмоб. До скрині постійно підходили діти та жінки із грошима, де які говорили: "Хай Господь помогає".

Змерзлі, але щасливі дівчатка із задоволеним згадують свій невеличкий подвиг заради героїв, які зараз мерзнуть у окопах.

Дівчатка кажуть, що замерзли тільки руки, тому що вони тримали плакати.

Зупинятися на цьому не хочуть, адже враження й доцільність такого заходу просто дивує. Результатом акції, яка тривала 20 хвилин, стала сума 1,780 гривень. Таку кількість грошей волонтерам "Армії Help" ще ніколи не вдавалося зібрати за короткий термін.

Ідея привернути увагу суспільства до стану українських солдат належить тернопільським дівчаткам. Перша така акція в Україні відбулася 15 листопада в Тернополі. Потім акцію підтримав Київ.

В Южному, якщо дівчатка будуть здорові, вони планують повторити такий флешмоб. Можливо місце збору коштів, буде змінено. Приєднатися до цього можна, говорять дівчата. 

 
 
Яндекс.Метрика