Re:пост

joomla

В Южному провели благодійний вечір у річницю Революції Гідності.

Благодійний вечір «Повертайся живим!» пройшов у НВК ім. В. Чорновола 30-го листопада. В цей день по всій країні відзначали річницю Революції Гідності, вшановували пам’ять загиблих на Майдані, а також на Сході України.

Саме з цієї дати розпочалася Революція під новими гаслами. Передувало цьому побиття студентів  в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року, які  залишились  на Майдані Незалежності в Києві аби підтримати курс євроінтеграції країни.

На вечорі згадували ці події, переглядаючи відомі ролики та кліпи, які містять в собі хронологію зимових подій.Постановки від учнів та вчителів четвертої школи доводили глядачів до сліз. У маленькій залі, до речі, зібралося чимало народу.

Постановки та ролики були присвячені українським захисникам, які зараз знаходяться в зоні АТО.

Захід мав благодійний характер, у фойє були встановлені скриньки для збору коштів, які спрямовуються на допомогу військовим 28-ї одеської бригади, та зокрема южненцям, які знаходяться в АТО.

Наприкінці заходу було оголошене «Вільне спілкування», традиція київського Майдану, коли кожен охочий може висловитися.

Під час вільного спілкування було наголошено на тому, що волонтерській організації Южного  завжди потрібна допомога, яка не стосується грошей. Зазвичай, просто не вистачає людей, фізичної або ініціативної допомоги. Тож, всіх охочих запрошують  долучитися до розширення волонтерської мережі в Южному.

Олександр Горін розповів про те, що зараз багато часу проводить в зоні АТО, на Луганщині (детальніше про це можна дізнатися з програми  «Rе:пост – online» ). Він звернувся до присутніх із проханням допомогти патріотичному дитячому садочку на Луганщині іграшками. Якщо хтось має іграшки в доброму стані або має можливість допомогти в цьому, то звертайтеся до приймальні Олександра Горіна (пр.Григорівського десанта, 30/16) або до четвертої школи.

Починався захід і закінчувався урочисто - виконанням державного гімну України, причому наприкінці вечора – в повній версії.

 
 
Яндекс.Метрика