Re:пост

joomla

Різдвяний вертеп у Южному може завітати у гості. Цього року актори вертепу робитимуть благодійну акцію.

Kolyada_.jpg — 65.18 KбУ Южному з 7 по 9 січня можна почути справжні українські щедрівки у виконанні акторів вертепу. Ідея належить освітянам НВК ім. Чорновола. Вже протягом 15 років у різдвяні дні учні, а потім і випускники разом із викладачами четвертої школи, дарують світлу радість Різдва всім охочим.

Благодійність – стала головною метою цьогорічного вертепу у Южному.  

 Як розказала «Re:пост» пані Олеся Чайківська, головною метою цьогорічного вертепу, окрім шанування народження Христа, буде ще й зібрання коштів для українських військових. Кожен, хто хоче замовити собі справжніх колядників, має знати, що таким чином можна приєднатися до спільної допомоги Україні.

Як свідчать організатори вертепу, традиція колядувати в Южному у колективі, існує вже понад 15 років.

Ті, хто учнями ходили колись на Різдво, тепер приєднуються до Коляди вже дорослими. Серед акторів вертепу дев’ятеро персон, як і слід у традиційному вертепі. Тут будуть волхви, і царі, пастушки і янголи, цар Ірод і жид, воїн та інші персонажі.


Щоб побачити вертеп, почути справжні українські колядки та приєднатися до акції, можна звернутися по телефонам: 063 - 471-27-23; 063 817-23-45.

Як пообіцяли організатори, колядувати почнуть із сімнадцятої години, першими завітають до колєги, у якої в цей день День народження, а вже потім підуть по замовленням. Ходити планують ще два дні. Отже, якщо є таке бажання, то надвечір чекайте на справжніх колядників.

Шануйте українську традицію!

 
 
Яндекс.Метрика