Re:пост

joomla

Вертеп у Южному зібрав чимало коштів для українських військових.

Vertep.JPG — 50.83 KбЩоб допомогти українськиі армії, активісти волонтерського руху Южного та випускники НВК ім. Чорновола вдало провели свій перший вечір Різдвяного вертепу.

Цього року вертеп у Южному носить в собі не тільки просвітницький характер. Головна мета його проведення - збір коштів для військових. За перший день Різдвяна акція зібрала більше трьох тисяч гривень.

Почався вечір щедрівок, колядок та театралізованої вистави для акторів о 17.00. За весь вечір колектив колядників та артистів привітав із Різдвом та розповів головну християнську історію – народження Ісуса та перших часів його життя, більш ніж п’ятнадцяти родинам.

Дев’ятеро колядників, із зіркою Різдва, під гітару співали на честь народження Спасителя та показували невеличку театралізовану постановку до пізнього вечора.

Відчуття свята Різдва, яке подарували актори вертепу, значно більше, ніж відчуття від традиційних колядок, до яких звикли южненці. Адже мета вертепу – розповідь про головну мить Християнства – народження Спасителя.

Отже, щоб відчути справжнє свято та торкнутися українських традицій, слід побачити дійство вертепу.

                   

 
 
Яндекс.Метрика