Re:пост

joomla

Оголошено прийом заявок на участь у Всеукраїнській премії «Диво-дитина»

Шість років поспіль Україні проводиться Всеукраїнська премія «Диво-дитина», створена з метою пошуку, відбору та нагородження найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, які мають унікальні, розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, надзвичайну схильність до науки, спорту чи музики.

Однією з номінацій Премії – є «Найгероїчніша дитина», в якій беруть участь діти, які здійснили героїчний вчинок (рятування життя іншої людини, власного життя та інші надзвичайні ситуації).

Прийом анкет учасників та інших документів до 15 березня щорічно. Урочиста церемонія нагородження переможців премії: у I кварталі щорічно. Дата та місце проведення нагородження щорічно визначається Оргкомітетом та повідомляється номінантам, які пройшли перший відбірковий тур, у письмовій формі.

Умови участі у премії.

До участі у премії запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності, незвичайні розумові або фізичні здібності, мають феноменальну інтуїцію та пам'ять,  володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики, діти, які мають дивовижні та унікальні здібності в різних видах мистецтва та ін.
        Премія охоплює всіх дітей України.
    Кожен учасник повинен надіслати:
-         правильно заповнену анкету (зразок анкети додаток №1),
-         копію свідоцтва про народження (завірену нотаріально)
-         матеріали, які свідчать про досягнення (дипломи, свідоцтва, грамоти, фото-, відео- , статті та інші матеріали, які свідчать про успіх учасника).
Анкети учасників та інші матеріали повинні бути надіслані на адресу організатора до 15 березня щороку рекомендованим листом.
Надіслані документи та матеріали поверненню не підлягають.
Організатор залишає за собою право використовувати надіслані матеріли на власний розсуд, з метою якомога більшого інформування про учасника.
 
Адреса та назва організатора:
ТОВ "Премія "Диво-Дитина"
03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5б, оф. 712
 
Обрання номінації для участі в премії визначається учасником, або батьками за власним розсудом.
До участі у премії  не допускаються учасники, які не вірно заповнили Анкету, або вказали неправдиву/непідтверджену  інформацію.

Подробиці на сайті:  http://www.divo-dutuna.com/

 

Южненський МС ГУ ДСНС

України в Одеській області

Коляда О.В.

 
 
Яндекс.Метрика